Klausk studento

 Moksleivi,

     jau artėja mokyklos baigimas, o Tavo galvoje pradeda suktis mintys apie laukiančią ateitį? Šitiek daug galimybių, įvairių mokslo sričių, skirtingų studijų programų... Kaip nepasiklysti? Kaip atrasti studijų vietą, kurioje būtų įdomu ir gera studijuoti būtent Tau, o drauge galėtum geriausiai atskleisti savo gabumus ir talentus? Nuo šiol apie studentišką gyvenimą gali sužinoti iš pirmų lūpų! Tvarkaraščiai, paskaitos, bendravimas su dėstytojais, nauji draugai, linksmas ir įdomus laisvalaikis – šitai Tave lydės kasdien ir taps Tavo naujo gyvenimo dalimi. O kas kitas, jei ne studentas, geriausiai žinos visus atsakymus į Tavo klausimus? Paklausk studento! Jis pasiruošęs atsakyti!

Kreipkis tiesiogiai į studentą vardu ir rašyk savo klausimą el. paštu  !

Pažadame, kad į Tavo klausimą bus atsakyta per 2-3 darbo dienas.

    

Iniciatyvoje dalyvauja šie Vilniaus universiteto studentai:

G. Janusauskaite

Gerda Janušauskaitė
Chemijos fakulteto
3  kurso studentė


Studijas Chemijos fakultete pasirinkau po vienerių metų studijų kitame Lietuvos universitete. Įstojusi jau po kelių savaičių ėmiau širdy priešintis pasirinktoms gamtos mokslų studijomis, labai pykau ant visko, niekas neįtiko, kol supratau, jog galbūt tiesiog man pačiai netinka ir nepatinka pasirinktos studijos. Po pusmečio norėjau mesti mokslus, nes jaučiau, kad man ten ne vieta, tačiau tėvai įkalbėjo užbaigti studijų metus, dėl ko nesigailiu, kadangi studijos vienaip ar kitaip praturtina. Galop, baigusi pavasario semestrą, tiesiog nuėjau ir nutraukiau sutartį. Perlaikiau chemijos ir biologijos egzaminus ir įstojau ten, kur jau esu trečius metus. Jei įdomu ko mokomės chemijos studijų programoje, kaip čia patekti bei kaip ir su kuo valgoma ta chemija - drąsiai kreipkis!

 

005-KERNIUS-PARAVINSKAS

Kernius Paravinskas
Ekonomikos fakulteto
4 kurso studentas  


Kodėl pasirinkau būtent Vilniaus universitetą? Todėl, kad tai giliausią istoriją turintis universitetas Lietuvoje, kurio prestižas niekam nekelia abejonės. Manau, kad tai puikus pasirinkimas siekiant kokybiškos karjeros. Ekonomika? Studijuoti ekonomiką norėjau jau nuo 10 klasės, nes jaučiau, jog tai mano sritis. Man ekonomika - vienas plačiausių bei universaliausių mokslų, kuris pritaikomas daugelyje sričių. Jei turi klausimų tiek apie studijas Ekonomikos fakultete, tiek apie studentišką gyvenimą - drąsiai klausk!   

 

010-LINA-VALENTINAVICIUTE Lina Valentinavičiūtė
Filologijos fakulteto 4 kurso studentė 
Mano kelias filologijos link prasidėjo nuo mažų dienų. Nesakau, kad nuo dvejų metų pradėjau skaityti, o jau trejų galėjau pasakyt daug žodžių užsienio kalba, bet tikrai jaučiau polinkį knygoms, o ypač paveikslėliams jose. Vėliau, jau mokykloje, atradau didelę meilę vokiečių kalbai ir stodama į Universitetą net neabejojau, kad su ja noriu sieti savo karjerą ir ateitį. Jau įstojusi supratau, kad fakultete radau viską ko ieškojau - mėgstamą profesiją, draugus ir ilgus pokalbius (niekam nėra paslaptis, kad filologai mėgsta pakalbėti). Jei neapsisprendi, ar studijos Filologijos fakultete yra Tau ir turi daug įvairiausių klausimų, kurie yra susiję su mokymųsi, „studentavimu“ ir filologų kasdieniniu gyvenimu - kreipkis į mane, mielai atsakysiu.  

 

012-EMILIS-PRELGAUSKAS

Emilis Prelgauskas
Filosofijos fakulteto
4 kurso studentas 


Jau mokykloje žinojau, jog studijas rinksiuosi būtent Vilniaus universitete. Labai ilgai galvojau apie tai, ką studijuoti po mokyklos baigimo, o būtent Filosofijos fakultetas siūlė man patraukliausias studijų programas. Čia radau tai, ko ir ieškojau iš studijų – universalias bei gyvenime panaudojamas žinias, įvairiapusiškai lavinančias mane kaip žmogų. Jei Tau kyla kokių nors klausimų, ar nerandi atsakymų į savo klausimus kitur, drąsiai kreipkis ir kartu rasim visus rūpimus atsakymus! 

 

I. Gaižiūnas

Ignas Gaižiūnas
Fizikos fakulteto
3 kurso studentas


Mane visada žavėjo gamtos veikimas ir jos principai. Supratau, kad reikia eiti ten, kur galėsiu save geriausiai realizuoti ir rinktis studijas labiausiai atitinkančias pomėgius. Tuomet pasirinkau Vilniaus universitetą ir fizikos studijas. Čia aš nuolat augu ir tobulėju, nes studijos suteikia išūkių, verčia kritiškai mąstyti ir padeda brandinti asmenybę. Todėl savo sprendimu džiaugiuosi ir dabar, nes fakulteto bendruomenė ne tik skatina imtis iniciatyvos bet išmokė į gyvenimo problemas žiūrėti kitu kampu. Drąsiai ženk savo pirmą žingsnį tikslo link ir jeigu kyla klausimų visada rašyk, pažadu padėti.

 

006-GABRIELE-VAITKUTE

Gabrielė Vaitkutė
Gamtos mokslų fakulteto
3 kurso studentė


Studijas gamtos mokslų fakultete pasirinkau, nes jau nuo mažens domėjausi gyvąja gamta bei organizmuose vykstančiais procesais. Jeigu ir Tave domina galimybė studijuoti VU Gamtos mokslų fakultete, nori daugiau sužinoti apie studijas, praktikas ar studentišką gyvenimą, drąsiai klausk, padėsiu surasti atsakymus į rūpimus klausimus!

 

014-SAMANTA-GALINAITYTE Samanta Galinaitytė
Orientalistikos centro
2 kurso studentė
Esu smalsuolė Samanta. Nuo pat jaunystės gyvenau indišką gyvenimą, kuris buvo spalvotas ir labai labai gėlėtas. Kiekvieną kartą išgirdus Indijos balsą, žiūrėdavau, klausinėdavau „kas tai?“. Esu labai laiminga, kad mano noras pažinti Indiją išliko toks stiprus, kaip ir prieš devynerius metus. Džiaugiuosi galėdama studijuoti sau artimą dalyką. Namaste!   

 

001-ERYK-TATOL

Eryk Tatol
Istorijos fakulteto
2 kurso studentas


Istorija mane domino jau nuo vaikystės, bet studijuoti ją nusprendžiau tik 11 klasėje. Pasirinkęs šią studijų programą Vilniaus Universitete neapsirikau - čia turiu galimybę gilinti savo žinias, bei realizuoti save visuomeninėje veikloje. Moksleivi, jeigu esi susidomėjęs studijomis Istorijos fakultete - drąsiai rašyk man ir į visus tavo klausimus bus atsakyta.

 

 

I. Staugaityte

Ieva Staugaitytė
Kauno humanitarinio fakulteto
3 kurso studentė 


Ilgai galvojau, kokią specialybę galėčiau studijuoti ir kas man labiausiai tiktų. Po ilgų paieškų savo specialybę atradau čia, Kauno humanitariniam fakultete, kuriame netrūksta įvairių tarpdisciplininių specialybių. Galbūt ir Tu savąją taip pat atrasi čia, tad jei kas nors neaišku drąsiai klausk ir aš atsakysiu. 

 

009-VYTAUTAS-JANKAUSKAS

Vytautas Jankauskas
Matematikos ir informatikos fakulteto
3 kurso studentas


Studijas Matematikos ir Informatikos fakultete pasirinkau, nes čia studijuoja nemažai mano draugų ir visi jie patenkinti studijomis. Nors stojimų metu ir abejojau ar tai vieta būtent man, bet dabar esu laimingas čia studijuodamas. Jei kyla kokių klausimų - klausk, draugiškai atsakysiu ir patarsiu.

 

007-LINA-MOROZOVAITE

Lina Morozovaitė
Medicinos fakulteto
4 kurso studentė 


Niekada net nedvejojau, kur ir ką norėčiau studijuoti, nes jau antroje klasėje žinojau, kad noriu tapti gydytoja. Džiaugiuosi, kad mokausi būtent čia, Vilniaus universiteto Medicinos fakultete, nes studijos yra įdomios, o dėstytojai kasdien žavi draugiškumu bei kompetencija. Jei dar svarstai, ar būtent čia yra Tavo vieta - klausk drąsiai ir atsakysiu į visus Tavo klausimus.

 

004-DOMINYKAS-KAMINSKAS Dominykas Kaminskas
Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto
3 kurso studentas
Ilgai galvojau, ką studijuoti ir Vilniaus universitete atsidūriau po metų užsienyje. Tiesą pasakius, nežinojau, ko tikėtis, bet teigiami pažįstamų žmonių atsiliepimai paskatino stoti į TSPMI. Įstojau ir niekada nesigailėjau - studijos yra labai plačios - mokomės istorijos, filosofijos, ekonomikos ir, žinoma, politikos mokslų, kiekvienas čia gali rasti savo nišą. TSPMI yra nedidelis fakultetas su labai stipria bendruomene, todėl visada rasi bendraminčių, kurie pagelbėtų su studijomis susijusiais klausimais ar atsipalaiduoti po jų :) Jei iškilo kokių nors klausimų, rašyk, o aš pasistengsiu padėti.   

 

Goda Janusaityte                        

Goda Janušaitytė
Teisės fakulteto 2 kurso studentė


Pasirinkau studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete dėl kelių priežasčių. Visų pirma, VU yra geriausias universitetas Lietuvoje, o mokytis gimtinėje man buvo prioritetas. Antra, teisės studijose gali išmokti mąstyti bei vertinti įvairiausius reiškinius kritiškai ir blaivomis akimis. Galiausiai, teisės studijos man atveria daug durų ir galimybių, tereikia norėti jas pasiimti.

Taigi, jei Tu turi abejonių dėl studijų VU Teisės fakultete ir nori jas išsklaidyti - ženk pirmąjį žingsnį atsakymo link - paklausk.

 

013-ARUNE-KAIRYTE

Arūnė Kairytė
Užsienio kalbų insitututo
4 kurso studentė


Vilniaus universitetą pasirinkau todėl, kad jis yra ne tik vienas seniausių vidurio ir rytų Europos universitetų, bet ir studijų kokybe pirmauja Lietuvoje. Studijuoju Užsienio kalbų institute, nes manau, jog 2 užsienio kalbos yra geriau nei 1. Tikrai "neprašoviau" besirinkdama studijas! Jei turit klausimų - mielai Jums atsakysiu!

 

 

011-LAURA-URBONAVICIUTE Laura Urbonavičiūtė
Tarptautinio verslo mokyklos
3 kurso studentė  
Į Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklą sumaniau stoti sužavėta unikalių studijų programų. Čia mokausi, nes čia puikiausiai jungiasi universitetinės tradicijos ir modernumas, paskaitas veda šiuolaikiški ir profesionalūs dėstytojai, dėl to, jog studento nuomonė čia labai svarbi ir kasdien turiu galimybę tobulėti ne tik kaip savo srities specialistė, bet ir kaip asmenybė. Jei domina studijos čia, drąsiai klausk manęs!