Karjeros diena Vidaus reikalų ministerijoje

Kviečiame dalyvauti Vidaus reikalų ministerijos rengiamoje Karjeros dienoje, kurioje Tu galėsi iš arčiau susipažinti su VRM veikla bei gauti visus atsakymus apie valstybės tarnybą, praktikos atlikimo sąlygas, įsidarbinimo ir karjeros galimybes.

Pirmojoje Karjeros dienos dalyje studentams bus surengtas orientacinis žaidimas, antrojoje – pranešimai Karjeros dienos tema.

Kas gali dalyvauti – pirmosios pakopos trečių, ketvirtų kursų ir antrosios pakopos studentai iš žmogiškųjų išteklių vadybos, viešųjų ryšių ir komunikacijos, teisės, informatikos, ekonomikos, finansų, tarptautinių santykių vadybos ir kt. specializacijų.

Kada vyks – balandžio 3 d. 10 val.

Kur vyks – Vidaus reikalų ministerijoje, adresu Šventaragio g. 2, Vilnius (Baltoji salė).

REGISTRACIJA Į RENGINĮ

STUDENTIŠKA STOVYKLA MOKSLEIVIAMS: PRASIDEDA REGISTRACIJA Į SMMS‘17

Devintus metus iš eilės organizuojamas projektas „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS) šiemet vėl telkia būsimų Vilniaus universiteto studentų būrį! Moksleiviai kviečiami registruotis į stovyklą, kurioje turės galimybę susipažinti su studentišku gyvenimu didžiausiame bei seniausiame Lietuvos universitete.

Skaityti daugiau

KVIEČIAME Į JUNGTINĖS ANTROSIOS (MAGISTRANTŪROS) STUDIJŲ PAKOPOS PROGRAMOS „MUZIKOS TERAPIJA“ ATVIRŲ DURŲ DIENĄ

Atvirų durų diena vyks vasario 24 d. 17 val., LMTA II (Kongresų r.), Tilto g. 16, 227 aud.

Programos tikslas - parengti medicinos ir sveikatos magistrantą, profesionaliai taikantį muzikos terapiją asmens sveikatos ir gerovės srityje: gebantį įgyvendinti muzikos terapijos programas įvairioms klientų grupėms sveikatos priežiūros, socialinėse ir specialiojo ugdymo įstaigose, skirtingose sociokultūrinėse aplinkose; gebantį savarankiškai spręsti profesines problemas nuolatinės kaitos kontekste ir atsakyti už savo veiklos rezultatus; gebantį vykdyti mokslinę tiriamąją veiklą - plėtoti naujas idėjas ir dalyvauti tarpdisciplininiuose tyrimuose, tobulinti muzikos terapijos metodus ir kurti naujus.