KVIEČIAME Į JUNGTINĖS ANTROSIOS (MAGISTRANTŪROS) STUDIJŲ PAKOPOS PROGRAMOS „MUZIKOS TERAPIJA“ ATVIRŲ DURŲ DIENĄ

Atvirų durų diena vyks vasario 24 d. 17 val., LMTA II (Kongresų r.), Tilto g. 16, 227 aud.


Programos tikslas - parengti medicinos ir sveikatos magistrantą, profesionaliai taikantį muzikos terapiją asmens sveikatos ir gerovės srityje: gebantį įgyvendinti muzikos terapijos programas įvairioms klientų grupėms sveikatos priežiūros, socialinėse ir specialiojo ugdymo įstaigose, skirtingose sociokultūrinėse aplinkose; gebantį savarankiškai spręsti profesines problemas nuolatinės kaitos kontekste ir atsakyti už savo veiklos rezultatus; gebantį vykdyti mokslinę tiriamąją veiklą - plėtoti naujas idėjas ir dalyvauti tarpdisciplininiuose tyrimuose, tobulinti muzikos terapijos metodus ir kurti naujus.

Skaityti daugiau

Prasidėjo registracija į antrąją Báltų akademiją

plakatas 2016 galutinis mazesnisBáltų akademija – neformalus paskaitų ciklas, skirtas Vilniaus mokyklų 9–12 klasių moksleiviams. Akademijos tikslas – suteikti moksleiviams informacijos apie baltų kalbas, istoriją ir kultūrą, pasiūlyti galimybę pasiklausyti specialistų paskaitų ir pasimokyti latvių kalbos.

Skaityti daugiau

Vilniaus universitetas atnaujino žurnalistikos studentų namus

zurnalistikos institutasBeveik pusantro milijono eurų kainavusioje vienoje Vilniaus universiteto palėpėje – šventė: įgyvendinus infrastruktūros atnaujinimo projektą patalpa pritaikyta mokomosioms laboratorijoms ir įrengtos mokomosios radijo ir televizijos studijos, kuriomis galės naudotis VU Komunikacijos fakulteto žurnalistikos ir kūrybos pramonės studentai. Pirmą kartą per kelis dešimtmečius universitetas pasirūpino šių socialinių studijų programai būtinomis mokymo technologijomis, kadangi žurnalistikos studijų programos valstybės krepšelis yra vienas pigiausių, o mokymo poreikiai – vieni brangiausių.

Skaityti daugiau