Karjeros diena Vidaus reikalų ministerijoje

Kviečiame dalyvauti Vidaus reikalų ministerijos rengiamoje Karjeros dienoje, kurioje Tu galėsi iš arčiau susipažinti su VRM veikla bei gauti visus atsakymus apie valstybės tarnybą, praktikos atlikimo sąlygas, įsidarbinimo ir karjeros galimybes.

Pirmojoje Karjeros dienos dalyje studentams bus surengtas orientacinis žaidimas, antrojoje – pranešimai Karjeros dienos tema.

Kas gali dalyvauti – pirmosios pakopos trečių, ketvirtų kursų ir antrosios pakopos studentai iš žmogiškųjų išteklių vadybos, viešųjų ryšių ir komunikacijos, teisės, informatikos, ekonomikos, finansų, tarptautinių santykių vadybos ir kt. specializacijų.

Kada vyks – balandžio 3 d. 10 val.

Kur vyks – Vidaus reikalų ministerijoje, adresu Šventaragio g. 2, Vilnius (Baltoji salė).

REGISTRACIJA Į RENGINĮ

Skaityti daugiau

STUDENTIŠKA STOVYKLA MOKSLEIVIAMS: PRASIDEDA REGISTRACIJA Į SMMS‘17

Devintus metus iš eilės organizuojamas projektas „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS) šiemet vėl telkia būsimų Vilniaus universiteto studentų būrį! Moksleiviai kviečiami registruotis į stovyklą, kurioje turės galimybę susipažinti su studentišku gyvenimu didžiausiame bei seniausiame Lietuvos universitete.

Skaityti daugiau