Baigėsi registracija į bakalauro ir vientisąsias studijas

Pasibaigus prašymų studijuoti teikimui į bakalauro studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose, kvietimai studijuoti bus skelbiami liepos 24 dieną iki 12 val. Kvietimai studijuoti bus matomi prisijungus prie LAMA BPO asmeninės paskyros, taip pat bus siunčiami elektroniniai laiškai į stojančiųjų nurodytus el. paštų adresus.

Skaityti daugiau

Baigėsi priėmimo į VU antrosios pakopos ir profesines pedagogines studijas antrasis etapas

Baigėsi priėmimo į Vilniaus universiteto antrosios pakopos (magistrantūros) ir profesines pedagogines studijas antrasis etapas.

Rytoj, liepos 7 d., nuo 9:00 val. VU ISAS bus skelbiami antrojo etapo konkursiniai balai, o nuo 11 val. bus siunčiami II etapo kvietimai studijuoti.

Liepos 7 – 11 d. su pakviestaisiais bus sudaromos studijų sutartys. Studijų sutartį galima sudaryti internetu neatvykstant į Vilniaus universitetą, jeigu stojantysis naudojasi asmenine DNB, SEB, Swedbank arba Šiaulių banko el. bankininkystės paslauga. Sutartį taip pat galima sudaryti atvykus į Universitetą liepos 7 d. 11:00–15:00 val. adresu Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų taikymo centras (pakviestiesiems į Kauno humanitarinį fakultetą – Muitinės g. 8, Kaunas). Informacija kaip sudaryti studijų sutartį.

Dėmesio! Asmenys, sudarę studijų sutartis pirmojo etapo metu, bet gavę labiau dominantį kvietimą studijuoti antrojo etapo metu, prieš sudarydami naująją sutartį, pirmąją turi nutraukti atvykdami liepos 7 d. 11:00–15:00 val. adresu Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų taikymo centras. Jeigu įstojusysis negali atvykti pats, turėtų notarine tvarka įgalioti kitą asmenį tai padaryti už jį.

Rugjpūčio 16 d. vyks papildomas priėmimo etapas, kurio metu asmenys, dalyvavę ir nedalyvavę pirmojo ir antrojo etapų metu, gali teikti atnaujintus prašymus studijuoti.

Daugiau informacijos apie priėmimą į Vilniaus universiteto antrosios pakopos ir laipsnio nesuteikiančias (pedagogikos) studijas.

Daugiau informacijos apie studijų programas.

Skaityti daugiau

Prasideda II priėmimo etapas į antrosios pakopos (magistrantūros) ir profesines pedagogines studijas

Šiandien, liepos 4 d., nuo 15 val. prasideda II priėmimo etapas į likusias laisvas vietas antrosios pakopos (magistrantūros) ir profesinėse pedagoginėse studijose. Šio etapo metu asmenys, dalyvavę pirmojo etapo metu, gali teikti atnaujintus prašymus studijuoti. Prašymai teikiami tik į likusias laisvas valstybės finansuojamas arba nefinansuojamas studijų vietas. Laisvų vietų sąrašas pagal studijų programas

Stojantieji, užsiregistravę VU Internetinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje (ISAS), gali teikti atnaujintus prašymus studijuoti. Atnaujinti prašymai teikiami iki liepos 6 d. 24 val.

Skaityti daugiau

Skelbiami kvietimai studijuoti II pakopos ir profesinėse pedagoginėse studijose

Šiandien, birželio 30 d., nuo 13 val. VU ISAS bus skelbiami kvietimai studijuoti stojantiesiems į magistrantūros ir profesines pedagogines studijas Vilniaus universitete. Studijų sutarčių sudarymas vyks birželio 30 – liepos 3 d. Stojantieji studijų sutartį gali sudaryti ir internetu, neatvykstant į Vilniaus universitetą, jeigu naudojasi asmenine DNB, SEB, Swedbank arba Šiaulių banko el. bankininkystės paslauga. Sutartį taip pat galima sudaryti atvykus į Universitetą liepos 3 d. 9:00–15:00 val. adresu Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų taikymo centras (pakviestiesiems į Kauno humanitarinį fakultetą – Muitinės g. 8, Kaunas).

Stojantieji, atvykę sudaryti studijų sutartį viršuje nurodytais adresais, privalo su savimi turėti:

• pasą arba asmens tapatybės kortelę;
  • registracijos mokėjimo kvitą.

Negavę norimo kvietimo studijuoti, bus kviečiami dalyvauti II priėmimo etape ir pretenduoti į likusias laisvas valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas. II priėmimo etapas vyks liepos 4-9 d., o prašymus studijuoti bus galima teikti liepos 4-6 dienomis.

Kviečiame peržiūrėti priėmimo žingsnius.

Daugiau informacijos apie priėmimą į Vilniaus universiteto antrosios pakopos ir profesines pedagogines studijas.

Puikiai įvertinos studijų programos

140616 MF diplomai 016mazaVilniaus universitete ypatingai didelis dėmesys skiriamas studijų ir mokslo kokybės gerinimui ir užtikrinimui. Pažymime, kad kiekviena studijų programa turi būti akredituota Studijų kokybės ir vertinimo centro. Norime pasidžiaugti 2016-2017 mokslo metais pasiektais rezultatais.

Šiuo laikotarpiu buvo įvertintos ir akredituotos 18 Vilniaus universitete vykdomų pirmosios ir antrosios pakopos studijų programų. Iš jų net 12 įvertintos puikiai bei akredituotos maksimaliam laikui – šešeriems metams. Tai puikus Vilniaus universiteto įvertinimas. Trumpai apie aukščiausiais balais įvertintas studijų programas.