Pradedama registracija į „Studentas vienai dienai“ paskaitas rudens semestre

vidutineMoksleivi,

lapkričio 21 – gruodžio 2 dienomis kviečiame sudalyvauti Vilniaus universiteto iniciatyvoje „Studentas vienai dienai“!

Domiesi užsienio kalbomis, rinkodara, chemija, tarptautine politika, evoliucijos teorijomis, literatūros istorija? Kviečiame Tave ir Tavo klasės draugus dalyvauti tikrose universiteto paskaitose, pabendrauti su studentais ir dėstytojais, nes tai įdomu ir naudinga renkantis ateities studijas.

Nori sužinoti, ko ir kaip mokomasi, apie ką diskutuojama Antikinės literatūros, Politinės filosofijos, Kūrybiškumo ugdymo pagrindų, Dalykinės komunikacijos, Kriminalistikos, Kokybės vadybos paskaitose ir dar daugelyje kitų Vilniaus universiteto paskaitų? Nepraleisk galimybės registruotis į paskaitas ir dalyvauti tik kartą per semestrą rengiamoje Vilniaus universiteto iniciatyvoje!

Šioje pavasario sesijoje bus galima aplankyti 11–os Vilniaus universiteto padalinių organizuojamas paskaitas, kuriose siekiama ne vien dalintis žiniomis, bet ir sudominti konkrečia studijų sritimi ir studijų programa.

Registruotis į paskaitas kviečiame nuo lapkričio 15 dienos, paspaudus šią nuorodą.

Atkreipiame dėmesį, kad registracija vykdoma į kiekvieną paskaitą atskirai.