Pradedama registracija į „Studentas vienai dienai“ paskaitas pavasario semestre

0099Moksleivi,

kovo 27 – balandžio 7 dienomis kviečiame sudalyvauti Vilniaus universiteto iniciatyvoje „Studentas vienai dienai“!

Domiesi ko bus mokomasi pasirinkus teisės, filosofijos, chemijos, filologijos, politikos, gamtos mokslų, verslo, informatikos studijas? Kviečiame Tave ir Tavo klasės draugus dalyvauti tikrose universiteto paskaitose, pabendrauti su studentais ir dėstytojais, nes tai įdomu ir naudinga renkantis ateities studijas.

Nori sužinoti, ko ir kaip mokomasi, apie ką diskutuojama Baudžiamosios teisės, Rinkodaros, Objektinio programavimo, Evoliucinės psichologijos, Geochemijos paskaitose ir dar daugelyje kitų Vilniaus universiteto paskaitų? Nepraleisk galimybės registruotis į paskaitas ir dalyvauti tik kartą per semestrą rengiamoje Vilniaus universiteto iniciatyvoje!

Šioje pavasario sesijoje bus galima aplankyti net 14–os Vilniaus universiteto padalinių organizuojamas paskaitas, kuriose galėsite susipažinti su konkrečia studijų sritimi ir studijų programa.

Registruotis į paskaitas kviečiame nuo kovo 17 dienos, paspaudus šią nuorodą.

Atkreipiame dėmesį, kad registracija į kiekvieną paskaitą vykdoma atskirai.