Individualios akademinės konsultacijos dabar dar prieinamesnės

EK Studentai 029  Studentai turi galimybę beveik kiekviename padalinyje studijų klausimais kreiptis į akademinį konsultantą.

Tokią galimybę suteikia akademinio konsultavimo plėtros tinklo projektas. Į akademinį konsultantą studentai gali tiesiogiai kreiptis kilus įvairioms su studijų procesu susijusioms situacijoms ir kartu ieškoti bendrų, tik studentui tinkamų sprendimo variantų. Pagrindinis projekto tikslas – teikti studentams kokybiškas konsultacijas susidūrus su akademinėmis problemomis, taikaint lanksčias studijų sistemos galimybes. Tai operatyvi, visapusiška ir į individualių poreikių išaiškinimą orientuota konsultacija. Universiteto studentai kartu su akademiniu konsultantu gali spręsti tokius studijų proceso organizavimo klausimus, kaip, pavyzdžiui, studijų dalykų pasirinkimas, gretutinių studijų klausimai, individualių studijų planų sudarymas, tarptautinės praktikos planavimas ar dalyvavimas dalinių studijų mainų programoje.

Raginame studentus aktyviai kreiptis į jų padalinyje esantį akademinį konsultantą nurodytomis darbo valandomis.