Kviečiame rinktis naujas studijų programas

Primename, kad 2017 m. priėmimas į bakalauro ir vientisųjų studijų programas prasidės jau birželio mėnesį, o į magistrantūros ir profesines pedagogikos studijas vyksta jau dabar!

Vilniaus universitete 2017 m. startuoja 4 naujos modernios bakalauro studijų programos:

Šviesos technologijos (Fizikos fakultetas). Ši 3,5 metų trunkanti tarpdalykinės programa yra unikali Baltijos šalyse ir koncentruojasi į sparčiai besivystančias aukštųjų technologijų sritis.

Kriminologija (Filosofijos fakultetas). Šios 3,5 metų trunkančios studijos orientuotos į kriminologijos žinių ir analitinių įgūdžių taikymą praktikoje. Ši tarpdalykinė programa yra vienintelė Baltijos šalių regione.

Informacinių sistemų inžinerija (Matematikos ir informatikos fakultetas). Programa orientuota ne tik į programų kūrimą ir jų analitiką, tačiau ir į technologijų taikymą sprendžiant įvarius verslo sektoriuje kylančius uždavinius.

Kartografija ir geografinės informacijos sistemos (Chemijos ir geomokslų fakultetas). Šios kompleksiškos studijos išsiskiria tarpdalykiškumu ir yra orientuotos į kartografavimo bei geografinių informacinių sistemų technologijų ir erdvinės informacijos kūrimą, valdymą bei analitiką.

Taip pat šiemet bus vykdomas priėmimas ir į magistrantūros studijų programą Sistemų biologija (Medicinos fakultetas kartu su Gyvybės mokslo centru). Programa išsiskiria savo inovatyvumu tiek studijų organizavimu, tiek ir požiūriu apie biologinių sistemų vystymąsi. Tokio tipo programa yra vienintelė Baltijos šalių regione ir bus vykdoma anglų kalba.

Kviečiame su programomis susipažinti išsamiau ir tapti Vilniaus universiteto bendruomenės dalimi jau nuo šio rudens. #renkuosiVU

Kilus klausimams, kreipkitės:

el. p.

adresu Saulėtekio al. 9, Vilnius, III rūmai, 104 kab.