Kūrybinės dirbtuvės greitojo skaitymo įgūdžiams lavinti

 

greitas skaitymas 1

Vilniaus universiteto dėstytojai vėl kviečia moksleivius ir visus besidominčius kūrybinėmis dirbtuvėmis į greitojo skaitymo seminarą.

Sutikimo metu bus pristatyti įdomūs faktai apie skaitymą, dažniausios skaitymo klaidos, gero supratimo taisyklės. Galbūt dalis atvykusiųjų bus girdėję apie racionalų ar dinaminį skaitymą, tačiau net neabejojame, kad "16 minučių" metodas sužavės ne vieną atvykusį. Atvykę galėsite užduoti klausimus apie greitojo skaitymo technologijas bei sukurti savo individualų darbo planą pagal visas taisykles.Filologijos fakulteto Rusų filologijos katedros dėstytoja Svetlana Markova kviečia visus dėstytojus, studentus ir moksleivius, besidominčius greitojo skaitymo technologijomis!

Greitojo skaitymo kūrybinės dirbtuvės vyks balandžio 19 dieną, antradienį, 17.00 val į VU Filologijos fakultete.

 

SVARBU! Visus dalyvius prašome atnešti po vieną knygą (grožinė literatūra netinka).

 

Individuali ir grupinė registracija yra vykdoma čia.

 

Skaityti daugiau

„Tėvų diena“ VU Ekonomikos fakultete

Sėkmingas profesijos pasirinkimas ir asmens karjera yra ne tik mokinio, bet ir jį supančios aplinkos – tėvų, universitetų, dėstytojų, karjeros specialistų ir būsimų darbdavių – rūpestis.

 

vu efŠių metų kovo 19 dieną (šeštadienį), 11-13 val. 11-12 klasių mokinių tėvelius ir jų vaikus kviečiame dalyvauti Ekonomikos fakulteto renginyje „Tėvų diena“. Jo metu galėsite pabendrauti su fakulteto administracija, katedrų atstovais, darbdaviais, studentais.

Šiame renginyje supažindinsime su Ekonomikos fakultete vykdomomis studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka tuos, kurie domisi ekonomikos bei verslo ir vadybos studijomis. Dėstytojai patars ir konsultuos, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti vienoje ar kitoje studijų programoje, kaip rengtis studijoms. Studentai pasidalins studentiško gyvenimo aktualijomis ir įdomybėmis. Tai bus puiki vieta ir proga gauti tikslius atsakymus į iškylančius klausimus: ką daryti, ką rinktis, kur stoti, kuo būti, kas patars?

Lauksime Jūsų VU Ekonomikos fakultete, Saulėtekio al. 9, II rūmai, Vilnius

Pageidaujančius dalyvauti prašome registruotis iki kovo 17 d. el. paštu:

 

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti!

Skaityti daugiau

Parodoje „Studijos 2016“ moksleivius stebins VU inovacijos

litexpo 2015 1Vasario 4–6 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (adresu Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks XIV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2016“, kurioje tradiciškai dalyvaus ir Vilniaus universitetas.

Kviečiame visus, kurie domisi studijomis, atvykti ir pabendrauti su VU atstovais.

Skaityti daugiau

Neformalių paskaitų ciklas besidomintiems rusų kalba

VU. ACADEMIA.RU - tai Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Rusų filologijos katedros naujas edukacinis projektas, skirtas vyresnių klasių moksleiviams bei visiems, kurie norėtų VU FlF2pažvelgti į rusų kalbą ir literatūrą netikėtu kampu bei išgirsti apie naujus lingvistikos, literatūrologijos ir kultūros studijų pasiekimus. 

Skaityti daugiau