• Aprašymas Komunikacijos fakulteto Informacijos ir komunikacijos institutas kviečia į organizuojamą nacionalinę mokslinę konferenciją „Informacijos ir komunikacijos teorijos ir praktikos raiškos 2017“, kuri vyks jau 2017 m. kovo 24 d.

Konferencijos tikslas – skatinti mokslininkus ir praktikus pristatyti teorinių ir taikomųjų tyrimų rezultatus, inicijuoti mokslines diskusijas aktualiomis informacijos bei komunikacijos temomis.
    Organizuoja Informacijos ir komunikacijos institutas
    Vieta Saulėtekio al. 9, I rūmai, Spaudos teatras (217 aud.)
    Kontaktai Viktorija Ulickaitė
    Pradžia 2017-03-24 08:45
    Pabaiga 2017-03-24 16:00
    Tipas Konferencija
    Papildoma informacja Konferencijos programa
  • Aprašymas Diplomų įteikimas Verslo mokyklos magistrams
    Organizuoja Vilniaus Universitetas
    Vieta Šv. Jonų bažnyčia
    Kontaktai Inga Senūtaitė
    Pradžia 2017-03-24 10:00
    Pabaiga 2017-03-24 12:00
    Tipas Iškilmės
  • Aprašymas

NERINGA DAMBRAUSKAITĖ gins disertaciją „Bajorų namų ūkis Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI a. – XVII a. I pusėje” humanitarinių mokslų srities, istorijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2012 – 2016 metais Vilniaus universitete.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Irena Valikonytė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija –05 H).

Istorijos mokslo krypties tarybos sudėtis:

doc. dr. Eugenijus Saviščevas – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H),

dr. Mindaugas Paknys (Lietuvos kultūros tyrimų institutas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H),

prof. dr. Rimvydas Petrauskas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H),

dr. Jolita Sarcevičienė (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H),

doc. dr. Jurgita Verbickienė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto, Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainėje adresu: www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

Organizuoja Doktorantūros ir rezidentūros skyrius
    Vieta Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 211 auditorijoje (Universiteto g. 7, LT-01513, Vilnius)
    Kontaktai Tarybos pirmininkas doc. dr. Eugenijus Saviščevas (Vilniaus universitetas)
    Pradžia 2017-03-24 15:00
    Pabaiga 2017-03-24
    Tipas Disertacijos gynimas
    Papildoma informacja Daktaro disertacija
  • Aprašymas Dailininko Vidmanto Gerulaičio darbų paroda.
    Organizuoja Konferencijų, seminarų ir poilsio centras "Romuva"
    Vieta VU konferencijų, seminarų ir poilsio centras „Romuva“, Palanga
    Kontaktai Meilutė Butavičienė
    Pradžia 2017-03-23 10:00
    Pabaiga 2017-06-30 17:00
    Papildoma informacja "Romuva" svetainė
  • Aprašymas VU bibliotekoje atidaroma paroda „Tėviškę atradau Lietuvoje. Profesorius Valerijus Čekmonas (1936–2004)“ skiriama Lietuvos kalbininko, Vilniaus universiteto Slavų filologijos katedros profesoriaus Valerijaus Čekmono 80-mečiui paminėti.
    Organizuoja Biblioteka
    Vieta VU bibliotekos Direkcijos koridorius (III a.)
    Kontaktai Snieguolė Misiūnienė
    Pradžia 2017-03-23 16:30
    Pabaiga 2017-04-20
    Papildoma informacja Daugiau informacijos
  • Aprašymas Nuo š. m. kovo 20 d. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete bus eksponuojama tapybos, piešinių ir fotografijos atspaudų paroda „Vilties išraiška“. Paroda organizuojama „Sanofi Genzyme“ iniciatyva. Parodoje eksponuojami lizosominėmis kaupimo ligomis sergančių žmonių darbai iš Rumunijos, Jungtinės Karalystės, Australijos, JAV, Taivano, Belgijos Venesuelos, Lenkijos, Peru, Kolumbijos, Kinijos, Izraelio, Nyderlandų. Paveikslais siekiama ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į retas ligas, bet ir savo piešiniais įkvėpti kitus pasidalinti savo išgyvenimais meninės raiškos priemonėmis.
    Organizuoja Medicinos fakultetas
    Vieta Medicinos fakulteto I ir II aukšto koridorius