• Aprašymas Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kviečia į diskusiją apie žurnalisto Dovydo Pancerovo knygą „Kiborgų žemė“. Diskusijoje dalyvaus knygos autorius D. Pancerovas ir VU TSPMI lektorius doc. dr. Deividas Šlekys. Diskusija vyks kovo 21 d. (antradienį), 17:00 val., VU TSPMI, 402 aud. Kviečiame dalyvauti!

Ši knyga – portalo 15min inicijuoto socialinio projekto dalis. Karas Ukrainoje dramatiškai priminė, kad ir Lietuvos saugumas nėra nepajudinamas, todėl būtinos nuolatinės pastangos jį stiprinti. Stiprinti ne tik aukščiausiu valstybės lygiu. Tai galime ir turime daryti kiekvienas.

Visas šios knygos pelnas bus skirtas Lietuvos kariuomenei, konkrečiai – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajam pėstininkų batalionui. Šis Tauragės rajono Sakalinės miškuose įsikūręs batalionas – vienas atokiausių ir labiausiai atskirtų nuo civilinės aplinkos. Jame privalomąją karo tarnybą gali atlikti iki 600 šauktinių, taip pat tarnauja apie 400 profesinės tarnybos karių.
    Organizuoja Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas
    Vieta VU TSPMI, Vokiečių g. 10, 402 aud.
    Kontaktai Viktorija Gailiūtė
    Pradžia 2017-03-21 17:00
    Pabaiga 2017-03-21 18:30
    Tipas Diskusija
    Papildoma informacja http://www.tspmi.vu.lt/lt/renginiai/diskusija-apie-dpancerovo-knyga-kiborgu-zeme-981
  • Aprašymas Kovo 21 d. vyksiančio susitikimo tema - „Politinis vadovavimas Rusijos medijoms: kaip tai veikia / Политическое руководство российскими медиа. Как это работает“. Jį ves Aleksandr Morozov, politikos žurnalistas.

Veiksmo vieta ir laikas: VU TSPMI bibliotekos Žiemos sodas (Vokiečių g. 10, įėjimas iš kiemo), antradienis, 18:30 val.
    Organizuoja Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas
    Vieta VU TSPMI, Bibliotekos pastatas, žiemos sodas
    Kontaktai Viktorija Gailiūtė
    Pradžia 2017-03-21 18:30
    Pabaiga 2017-03-21 20:00
    Tipas Seminaras
    Papildoma informacja http://www.tspmi.vu.lt/lt/renginiai/politikos-ir-mediju-pavasario-seminaru-ciklas-politikos-ir-meno-saitai-2017-02-07-02-28-962
  • Aprašymas Nuo š. m. kovo 20 d. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete bus eksponuojama tapybos, piešinių ir fotografijos atspaudų paroda „Vilties išraiška“. Paroda organizuojama „Sanofi Genzyme“ iniciatyva. Parodoje eksponuojami lizosominėmis kaupimo ligomis sergančių žmonių darbai iš Rumunijos, Jungtinės Karalystės, Australijos, JAV, Taivano, Belgijos Venesuelos, Lenkijos, Peru, Kolumbijos, Kinijos, Izraelio, Nyderlandų. Paveikslais siekiama ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į retas ligas, bet ir savo piešiniais įkvėpti kitus pasidalinti savo išgyvenimais meninės raiškos priemonėmis.
    Organizuoja Medicinos fakultetas
    Vieta Medicinos fakulteto I ir II aukšto koridorius
    Kontaktai Lina Kocienė
    Pradžia 2017-03-20
    Pabaiga 2017-03-31
    Tipas Paroda
    Papildoma informacja Daugiau informacijos
  • Aprašymas 2017 m. kovo 20–23 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete ir Orientalistikos centre svečiuosis antropologė Tsetsentsolmon Baatarnaran iš Nacionalinio Mongolijos universiteto (Ulanbatoras). Vizito metu mokslininkė skaitys ciklą paskaitų, kurių metu iš antropologinės perspektyvos supažindins su istorinėmis ir šiuolaikinėmis Mongolijos kultūros ir meno transformacijomis:

Kovo 20 d. 13.00-14.30 val. – “Cultural Construction and Transformations of the ‘Culture’ Concept in Mongolia” (VU Filosofijos fakulteto 201 aud.);
    Kovo 21 d. 13.00-14.30 val – “Religious Imagery in Art Representation and Ideological Changes in Mongolia” (VU Filosofijos fakulteto 201 aud.);
    Kovo 22 d. 17.00-18.30 val. – “Folklorisation and Popularisation of Music in Mongolia” (Orientalistikos centro A. Binderio aud.);
    Kovo 23 d. 17.00-18.30 val. – “Resourcification of Cultural Heritage in Post-Communist Mongolia” (Orientalistikos centro A. Binderio aud.)

Paskaitos vyks anglų kalba. Paskaitose kviečiami dalyvauti visi (ne tik studentai), besidomintys Mongolija, antropologija bei paskaitų tematika!

Mokslininko vizitas vykdomas pagal Erasmus+ dėstytojų mainų programą.
    Organizuoja Filosofijos fakultetas
    Vieta VU Filosofijos fakulteto 201 aud. (Universiteto g. 9/1, Vilnius)
    Kontaktai Renatas Berniūnas
    Pradžia 2017-03-20 13:00