• Aprašymas Gegužės 19 d., penktadienį, 17.00 val. tęsiame pažintinių ekskursijų ciklą „Penktadienis kolekcijose“ ir kviečiame į pažintį su gražiosimis ir kvapniosiomis ALYVOMIS. Botanikos sode alyvų ekspozicija pradėta kurti prieš 25 metus ir tai yra pati gausiausia alyvų kolekcija Lietuvoje. Šiuo metu sode žydi ir žaliuoja daugiau kaip 150 taksonų (įvairių rūšių ir veislių) šių kvapnių krūmų. Kartu su alyvų specialiste ir botaninių kolekcijų kuratore ir vyr. specialiste IRENA ŽIEMYTE kviečiame pasivaikščioti po Botanikos sodo „Alyvų kalną“, pamatyti įvairiaspalvius alyvų žiedus, užuosti jų nepakartojamą aromatą bei išgirsti daug naudingos informacijos apie alyvų auginimą ir priežiūrą.Ekskursija nemokama, mokamas tik įėjimas į Botanikos sodą
  Organizuoja Botanikos sodas
  Vieta VU Botanikos sodas
  Kontaktai Kontaktai nenurodyti
  Pradžia 2017-05-19 17:00
  Pabaiga 2017-05-19 18:30
  Tipas Ekskursija
  Papildoma informacja http://www.botanikos-sodas.vu.lt/kalendorius/40/153-Edukacin%C4%97-ekskursija-Pa%C5%BEintis-su-alyvomis
 • Aprašymas Koncertuos Kijevo universiteto choro kapela „Dnipro“ (meno vadovė Irina Dushejko) ir VU chorai „Virgo“, „Gaudeamus“ ir „Pro musica“ (meno vadovė Rasa Gelgotiene).Programoje - pasaulio chorinė klasika, S. Rachmaninovo, V Miškinio, P. Janczak ir kitų kompozitorių kūriniai.
  Organizuoja Kultūros centras
  Vieta Šv. Jonų bažnyčia, Šv. Jono g. 12, Vilnius
  Kontaktai Kontaktai nenurodyti
  Pradžia 2017-05-19 19:00
  Pabaiga 2017-05-19
  Tipas Koncertas
  Papildoma informacja kultura.vu.lt
 • Aprašymas Jubiliejinis vakaras „Reformacija: istorija, asmenybės, tyrimai“, kurio metu bus pristatyta nauja Dainoros Pociūtės monografija „Nematomos tikrovės šviesa: Reformacijos Lietuvoje asmenybės ir idėjos“, ir D. Pociūtės bibliografijos rodyklė ir paroda.VU profesorė D. Pociūtė- Abukevičienė tyrinėja ankstyvųjų naujųjų laikų Lietuvos kultūros, literatūros ir religinės minties istoriją, Reformacijos istoriją, Lietuvos protestantizmo istoriją, LDK ir Italijos istorinius ryšius.
  Organizuoja Biblioteka
  Vieta VU bibliotekos Baltoji salė
  Kontaktai Snieguolė Misiūnienė
  Pradžia 2017-05-17
  Pabaiga 2017-06-11
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja Daugiau informacijos
 • Aprašymas Šioje parodoje eksponuojami geriausi jaunųjų menininkų, dalyvavusių piešinių konkurse, skirtame Reformacijos metams, kūriniai. Konkurso tikslas – skatinti mokinių norą pažinti Reformaciją kaip aktyvų visuomeninį, religinį, kultūrinį judėjimą Lietuvoje ir pasaulyje. Konkursas yra meninio ugdymo projekto „Mus moko patirtis ir praeitis“ dalis. Organizatoriai – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC), Dailės mokytojų asociacija (DMA).Parodos dalyviai pateikia savitas menines Reformacijos judėjimui įprasminti skirtas versijas ir interpretacijas. Eksponuojami darbai atskleidžia, kaip mokiniai suvokia tolerancijos, demokratijos ir švietimo idėjas, siejamas su Reformacijos judėjimu mūsų šalyje.
  Organizuoja Biblioteka
  Vieta VU bibliotekos Galerija (III a.)
  Kontaktai Snieguolė Misiūnienė
  Pradžia 2017-05-15
  Pabaiga 2017-05-30
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja Daugiau informacijos
 • Aprašymas 2017 m. gegužės-birželio mėn. socialinis inovatorius ir socialinio verslumo ekspertas Mindaugas Danys Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete veda Socialinio verslumo mokymus. Mokymuose gali dalyvauti studentai, absolventai ir visi kiti, besidomintys socialiniu verslumu. Dalyviams mokymai yra nemokami.Mokymo programa susideda iš 5 paskaitų šiomis temomis: Socialinis verslumas Lietuvoje ir pasaulyje, Socialinio verslo kūrimas, teisinis reglamentavimas, socialinės inovacijos, dalinimosi ekonomika ir jos modeliai, skaitmeninės socialinės inovacijos miestuose, piliečių įtraukimas į sprendimų priėmimą ir pan.Mokymai vyks gegužės mėn. ir birželio 2 d. kartą per savaitę, penktadieniais, po 2 val., nuo 15 val. VU Filosofijos fakulteto 313 aud. Programos dalyviai, sėkmingai išplėtoję savo socialinio verslo idėją, turės galimybę dalyvauti konkurse dėl apsilankymo Yunus Socialinio verslumo centre Tiranoje (Albanija), birželio 20-25 dienomis.Mokymų dalyviams bus išduoti pažymėjimai.Mokymų dalyviai turi dalyvauti visose paskaitose.Norintys dalyvauti mokymuose, kviečiami registruotis iki balandžio 24 d.Mokymai vykdomi pagal ECORL projektą, finansuojamą Europos komisijos.Apie lektorių:Mindaugas Danys daugiau nei 5 metus populiarina socialinį verslumą ir socialinės inovacijas Lietuvoje. Jis turi 20 metų vadovaujančio darbo ir projektinio valdymo patirties viešajame ir privačiame sektoriuose. 2010 metais jis įkūrė pirmąjį Lietuvoje bendradarbystė (coworking) centrą – Hub Vilnius, 2013 įrengė pirmąjį bendruomeninį miesto daržą – Antakalniečių sodas. Pastaruoju metu Mindaugas veda socialinio verslumo ir inovacijų mokymus, teikia konsultacija NVO ir viešajam sektoriui. Be socialinio verslumo dar domisi dalinimosi ekonomika ir kūrybine vietokūra (placemaking).
  Organizuoja Filosofijos fakultetas
  Vieta Vilniaus universitetu Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9/1)
  Kontaktai Mindaugas Danys
  Pradžia 2017-05-01 15:00
  Pabaiga 2017-06-02 17:00
  Tipas Mokykla
  Papildoma informacja REGISTRACIJA ir papildoma informacija
 • Aprašymas Dailininko Vidmanto Gerulaičio darbų paroda.
  Organizuoja Konferencijų, seminarų ir poilsio centras "Romuva"
  Vieta VU konferencijų, seminarų ir poilsio centras „Romuva“, Palanga
  Kontaktai Meilutė Butavičienė
  Pradžia 2017-03-23 10:00
  Pabaiga 2017-06-30 17:00
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja "Romuva" svetainė