• Aprašymas Diplomų įteikimas Ekonomikos fakulteto bakalaurams
    Pradžia 2017-06-20 11:00
    Pabaiga 2017-06-20 17:00
    Tipas Iškilmės
  • Aprašymas Birželio 12 - rugpjūčio 18 d. VU Botanikos sode (Kairėnų g.43, Vilnius) kviečiame aplankyti Vilniaus J.Vienožinskio dailės mokyklos N.Vilnios filialo ir Balsių edukacinės dailės studijos mokinių sukurtų mozaikų parodą.Paroda vyksta Botanikos sodo liepų alėjoje
    Organizuoja Botanikos sodas
    Vieta VU Botanikos sodas
    Pradžia 2017-06-14 10:00
    Pabaiga 2017-08-18 20:00
    Tipas Paroda
    Papildoma informacja http://www.botanikos-sodas.vu.lt/kalendorius/40/217-Mozaik%C5%B3-paroda
  • Aprašymas Kas ir kodėl lemia mūsų elgesį vienoje ar kitoje situacijoje? Kaip žmogaus elgesys keitėsi istoriškai ir kur glūdi mūsų papročių šaknys? Surasti atsakymus į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų parodoje bus bandoma pasitelkiant VU bibliotekoje saugomus XVI–XX a. pradžios dokumentus – knygas, grafikos darbus ir rankraščius.Parodoje eksponuojamos intriguojančios istorijos apie skirtingų tautų tikėjimo, santuokinio ir kasdienio gyvenimo papročius. Išskirtinis dėmesys – netinkamam žmonių elgesiui ir įpročiams: girtavimui, blogam auklėjimui, nedorybėms ir amoralumui, įvairioms bausmėms už nusikaltimus, taikytoms skirtinguose pasaulio kraštuose. Parodos lankytojai galės susipažinti su reta XVII a. rankraštine knyga, kurioje aprašytas Ostrovno dominikonų bažnyčios Švč. Mergelės Marijos paveikslas ir pateikiami keli šimtai liudijimų apie įvykusius stebuklingus išgijimus jo dėka. Čia pat bus atskleisti XIX a. Anykščių krašte užfiksuoti būrimai, prietarai ir gydymo būdai. Pirmą kartą bus eksponuojamas retas XVII a. surašytas ilgaamžiškumo eleksyras, o XIX a. arako (stiprus alkoholinis gėrimas) gamybos receptas, ko gero, patiks senosios virtuvės mėgėjams.Paroda veiks Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje (Universiteto g. 3, I a.) iki 2017 m. lapkričio 17 d.
    Organizuoja Biblioteka
    Vieta P. Smuglevičiaus salė (Universiteto g. 3
    Kontaktai Indrė Zalieskienė
    Pradžia 2017-05-31 16:30
    Pabaiga 2017-11-17 17:00
    Papildoma informacja Daugiau informacijos
  • Aprašymas Maloniai kviečiame gegužės 25 d. 16 val. į parodos „Skandinavistikai Vilniaus universitete – 25” atidarymą ir knygos "Edda Snorra Sturlusonar", kurią išvertė Rasa Ruseckienė, pristatymą VU bibliotekos Direkcijos koridoriuje (III a.).Renginys skiriamas VU Skandinavistikos centro įkūrimo 25-mečiui paminėti.
    Organizuoja Biblioteka
    Vieta VU bibliotekos Direkcijos koridorius (III a.)
    Kontaktai Snieguolė Misiūnienė
    Pradžia 2017-05-25
    Pabaiga 2017-06-20
    Papildoma informacja Daugiau informacijos
  • Aprašymas Ši fotomenininko iš Irano Rahim Fallahi paroda - tai juodai baltas kasdienis pabėgėlių gyvenimas ir trumpos jų asmeninės istorijos, išgyvenimai keliaujant į Europą.
    Organizuoja Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas
    Vieta Vilniaus universiteto centriniai rūmai, Rektorato koridorius (Universiteto g. 3, Vilnius)
    Kontaktai Ieva Koreivaitė
    Pradžia 2017-05-25
    Pabaiga 2017-06-25
    Papildoma informacja Platesnė informacija
  • Aprašymas Dailininko Vidmanto Gerulaičio darbų paroda.
    Organizuoja Konferencijų, seminarų ir poilsio centras "Romuva"
    Vieta VU konferencijų, seminarų ir poilsio centras „Romuva“, Palanga
    Kontaktai Meilutė Butavičienė