• Aprašymas VU Vokiečių filologijos katedra jau 20-tąjį kartą organizuoja tarptautinę germanistikos studentų mokslinę konferenciją „Kalba ir literatūra“. Konferencijos metu pranešimus skaitys įvairių pakopų germanistikos studentai iš Lietuvos bei kitų šalių.
    Organizuoja Vokiečių filologijos katedra
    Vieta VU Filologijos fakultetas, Germanistikos studijų kabinetas (A9 aud.)
    Kontaktai doc. dr. Justina Daunorienė, tel. +37052687230
    Pradžia 2024-04-19 09:00
    Pabaiga 2024-04-19 14:00
    Tipas Konferencija
    Papildoma informacja https://www.flf.vu.lt/institutai/bkki/struktura/vfk/renginiai/wissenschaftliche-tagung-fuer-germanistikstudierende-2024-sprache-und-literatur
  • Aprašymas Kviečiame į pirmą kartą Vilniaus universitete organizuojamą „Teisės psichologo dieną“, kurios metu tiesiogiai iš įvairių partnerių institucijų (Policijos departamento, Kalėjimų tarnybos, Valstybės saugumo departamento, Vadovybės apsaugos tarnybos, Nacionalinės teismų administracijos ir kt.) sužinosite apie teisės psichologo darbo specifiką ir įsidarbinimo galimybes, taip pat susipažinsite su teisės psichologijos studijų ypatumais tiek iš pačių studentų, tiek ir programos dėstytojų pusės.

Renginio vieta: Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 205 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius)

Renginio laikas: Balandžio 19 d. 9:00 – 12:30

Detalesnė renginio programa bus pateikta netrukus.

Į renginį kviečiami visi norintys, bet prašome užsiregistruoti iš anksto.

Organizuoja Psichologijos institutas
    Kontaktai Kontaktai nenurodyti
    Pradžia 2024-04-19 09:00
    Pabaiga 2024-04-19 12:30
    Tipas Susitikimas
    Papildoma informacja Registracija
  • Aprašymas Paskaitoje Prof. David Schultz (Hamline University) aptars artėjančių JAV Prezidento rinkimų teisinį kontekstą. Šiais metais vykstančius rinkimus supa kaip niekad daug teismų procesų, susijusių su potencialiais kandidatais. Prezidento rinkimus supa kandidatų vertybes atspindintys ar paneigiantys JAV ir valstijų aukščiausiųjų teismų sprendimai. Šios paskaitos metu aptarsime teismų sprendimų įtaką ir kuriamą kontekstą būsimiems JAV prezidento rinkimams.Po paskaitos seks diskusija, renginį moderuos doc. dr. Donatas Murauskas (Vilniaus universiteto Teisės fakultetas).Paskaita vyks anglų kalba be vertimo.
    Organizuoja Teisės fakultetas
    Vieta VU TF TechHub ervė I aukšte.
    Kontaktai Kontaktai nenurodyti
    Pradžia 2024-04-19 15:00
    Pabaiga 2024-04-19 16:00
    Tipas Paskaita
  • Aprašymas 2024 m. balandžio 17-19 d. vyks Europos socialinio darbo tyrimų asociacijos konferencija „Ateities vizija: Socialinio darbo tyrimai ir diskursas vykstant Ketvirtajai pramonės revoliucijai“ (Envisioning Future: Social Work Research and Discourse in the Age of Industry 4.0), kurią organizuoja Vilniaus universiteto Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedra bendradarbiaujant su Europos socialinio darbo tyrimų asociacija (ESWRA).

Tai didžiausias metinis socialinio darbo mokslininkų tyrėjų renginys Europoje, sudarantis galimybes tarptautinės mokslininkų bendruomenės nariams pristatyti savo naujausių tyrimų rezultatus, pasidalinti tyrimų atlikimo patirtimi, susipažinti bei užmegzti bendradarbiavimo ryšius ir tinklus.

Šių metų konferencijoje dėmesys bus skiriamas technologinių naujovių taikymui socialiniame darbe, kaip jos keičia ir formuoja sąveikas, santykius, intervencijas ir praktiką,kaip gali būti sprendžiamos etines dilemos ir užtikrinama paslaugų kokybė. Renginyje laukiama daugiau nei pusės tūkstančio dalyvių iš Europos šalių taip pat Izraelio, JAV, Kanados, Japonijos ir kt. Konferencijoje bus pristatyti 370 žodinių ir 50 stendinių pranešimų, vyks 10 simpoziumų ir 10 darbo grupių.

Organizuoja Socialinio darbo katedra
    Kontaktai Jolita Buzaitytė-Kašalynienė
    Pradžia 2024-04-17 08:00
    Pabaiga 2024-04-19 19:00
    Tipas Konferencija
    Papildoma informacja Daugiau informacijos
  • Aprašymas

Kviečiame balandžio 17 d. 11 val. į parodos „AstrónomAs“ atidarymą VU Idėjų observatorijoje (M. K.Čiurlionio g. 29).

Ispanijos Karalystės ambasados Lietuvoje iniciatyva veikiančioje parodoje „AstrónomAs“, skiriamas dėmesys moterims, kurios savo naktis ir dienas paskyrė astronomijai. Paroda skirta susipažinti su ispanų astronomių indėliu į astronomijos pasaulį, parodoje susipažinsite ir su garsiausios Lietuvos astronomėmis. Parodos kuratorė – astronomė Josefina Faen Ling.

Nuo pat pradžių sumanytas dvigubas parodos formatas – virtualus ir fizinis. Paroda suskirstyta į keturioliką temų: Saulė, Saulės sistema, žvaigždės ir žvaigždžių spiečiai, egzoplanetos, protoplanetiniai diskai ir mažos masės objektai, tarpžvaigždinė terpė, mirštančios žvaigždės, galaktikos, galaktikų spiečiai, Paukščių takas, astrodalelių fizika, supermasyvios juodosios skylės, kosmologija, programinė įranga ir didieji duomenys, prietaisai.

Paroda veiks VU Idėjų observatorijos Didžiajame bokšte nuo balandžio 17 d. iki gegužės 11 d.

Parodos lankymas nemokamas.

Parodos lankymas: pirmadieniais–šeštadieniais 9.00–18.00 val.

Organizuoja Vilniaus universiteto muziejus
    Vieta Vilniaus universiteto Idėjų observatorija, M. K. Čiurlionio g. 29, Vilnius
    Kontaktai Agnė Poškienė, tel. +37064940901
    Pradžia 2024-04-17 11:00
    Pabaiga 2024-05-11 18:00
    Tipas Paroda
    Papildoma informacja Daugiau informacijos
  • Aprašymas „Pokyčiai gyvenime – neišvengiami. Skiriasi tik tai, kaip į juos reaguojama. Galima bandyti pokyčius sustabdyti, pakeisti, pasibjaurėti ar net paneigti jų egzistavimą, tačiau galima – ir pasidžiaugti, pasigrožėti. Neigiami pokyčiai turi savo žavesį. Ieškoti reikia ne deguto meduje, o medaus degute. Grožį, gyvenimo spalvingumą galima aptikti pačiose netikėčiausiose vietose – senuose garažuose, neišplautuose induose, gamtos detalėse, medžiagų raštuose ir t. t. Tad ši paroda skatina dažniau pasimėgauti pokyčiais“, – teigia parodos autorė.
    Organizuoja Medicinos fakultetas
    Vieta M. K. Čiurlionio 21, pirmo aukšto koridorius