Birželio 27-oji – VU ALUMNI DIENA!

Kvietimas VU alumni diena 2014Mieli absolventai,

Šią dieną kviečiame Jus praleisti Vilniaus universitete, aplankyti universiteto architektūrinio ansamblio kiemelius, pasigrožėti senamiesčio panorama iš Šv. Jonų bažnyčios varpinės, apžiūrėti bibliotekos istorines Baltąją ir J. Lelevelio sales, Botanikos sodą Kairėnuose.

MALONIAI KVIEČIAME JUS IR Į IŠKILMINGĄ VILNIAUS UNIVERSITETO STUDIJŲ METŲ PABAIGOS ŠVENTĘ FINIS SEMESTRI, KURI VYKS Š. M. BIRŽELIO 27 D. (PENKTADIENĮ) 15.00 VAL. ŠV. JONŲ BAŽNYČIOJE.

Alumni diena, praleista senuosiuose rūmuose – puiki proga ne tik susitikti su kurso draugais, bet ir užmegzti naujas pažintis, atnaujinti senąsias besigrožint Vilniaus panorama, vaikštant po kiemelius ir gražiąsias sales.

Jūsų bilietas – Vilniaus universiteto baigimo diplomo kopija, kurią pakaks parodyti darbuotojams.

Maloniai kviečiame jungtis prie universiteto alumnų bendruomenės. Būti VU alumnu – verta!

JŪSŲ VILNIAUS UNIVERSITETAS