Birželio 26-oji – VU ALUMNŲ DIENA!

Birželio 26-oji – VU ALUMNŲ DIENA!Mieli alumnai,

Kviečiame sugrįžti į savąją Alma Mater ir prisiminti gražiausias universitete praleistas akimirkas, susigrąžinti studentiškas dienas ir senus draugus. Tai puiki proga ne tik susitikti su kurso draugais, bet ir pasivaikščioti po universiteto architektūrinio ansamblio kiemelius, atgaivinti prisiminimus, pasigrožėti senamiesčio panorama iš Šv. Jonų bažnyčios varpinės, apžiūrėti bibliotekos istorines P. Smuglevičiaus ir Baltąją sales, pasivaikščioti po Botanikos sodą Kairėnuose.

Šią dieną universiteto alumnams įėjimas nemokamas. Pakaks parodyti VU baigimo diplomo kopiją.

JŪS TAIP PAT LABAI LAUKIAMI IŠKILMINGOJE VU STUDIJŲ METŲ PABAIGOS ŠVENTĖJE FINIS ANNI ACADEMICI, KURI VYKS BIRŽELIO 26 D. (PENKTADIENĮ) 14.00 VAL. ŠV. JONŲ BAŽNYČIOJE.

VU alumnų bendruomenės nariai – sugrįžkite, domėkitės, junkitės!

JŪSŲ ALMA MATER VILNENSIS