MIF Absolventų susitikime – netikėtas šachmatų mačas su prof. V. Landsbergiu

VL pas Alumni 2

Š. m. balandžio 23 d. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete įvyko tradicinis metinis jo absolventų susitikimas. Tokius susitikimus kiekvieną pavasarį organizuoja fakulteto Alumni draugija, kaskart pasikviesdama į svečius kokią nors iškilią asmenybę. Šįkart į renginį atvyko pirmasis atkurtos Lietuvos vadovas profesorius Vytautas Landsbergis. Svečias įdomiai papasakojo apie Atgimimo įvykius, Nepriklausomybės paskelbimą ir atkaklias pastangas, siekiant atkurti tikrą, visų pripažintą valstybę. Profesorius mielai atsakinėjo į gausius auditorijos klausimus, be kita ko, originaliai ir taikliai apibūdindamas šių dienų pasaulio geopolitinę padėtį. Renginio pabaigoje svečias dar sutiko sužaisti improvizuotą šachmatų partiją su dideliu šio žaidimo entuziastu docentu Ričardu Kudžma. Susitikimo dalyvius pasveikino ir apie fakulteto naujienas trumpai papasakojo dekanas profesorius Gediminas Stepanauskas. Alumni atstovai įteikė draugijos finansuojamą vardinę Jono Kubiliaus stipendiją šių metų aktyviausiam fakulteto studentui Emiliui Armonui.

ffffff