Įkurta Chemijos fakulteto Alumni draugija

1

2016 m. balandžio 21 d. VU Chemijos fakulteto prof. Kazio Daukšo auditorijoje vykusiame fakulteto absolventų susirinkime buvo įsteigta Vilniaus universiteto Chemijos fakulteto Alumni draugija. Susirinkimo metu patvirtinti draugijos įstatai ir išrinkta vadovybė.

Draugijos vykdančiąja direktore išrinkta Aleksandra Prichodko, tarybos pirmininku – prof. habil. dr. Valdas Laurinavičius. Į tarybą išrinkti Neringa Čiukšienė, Aivaras Kareiva, Rima Mačiunienė, Ričardas Makuška, Vitalius Škaržinskas, Aušra Šablinskienė, Gintautas Šironas, Pranas Ušinskas.