Rudenį MIF Alumni draugija pasitinka atsinaujinusi

Spalio 1–2 d. vyko tradicinis Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) Alumni draugijos rudens susitikimas.

Poilsiavietėje prie Ungurio ežero susirinkę MIF absolventai ne tik grybavo ir džiaugėsi vienas kito kompanija, bet ir atliko savo pareigą – išrinko naują draugijos valdybą, kuri ateinančius trejus metus rūpinsis sklandžiu draugijos veikimu.

Valdybos nariais tapo MIF dekanas Gediminas Stepanauskas, absolventai Ričardas Kudžma, Elmundas Žalys, Giedrius Brazdauskas, Virginija Kikienė ir Irmantas Mikulėnas. Valdybos pirmininku perrinktas mokslininkas ir diplomatas Rimantas Morkvėnas.

Draugija planuoja išlaikyti ir tęsti turimas tradicijas. Daug dėmesio numatoma skirti veiklos grupių, į kurias siekiama įtraukti daugumą draugijos narių, aprašui ir atsakomybėms. Taip siekiama sudaryti sąlygas visiems geriausiai realizuoti save draugijos veikloje.

Ilgametis valdybos narys G. Brazdauskas teigė, kad tikimasi sulaukti ir naujų vėjų. Daug vilties dedama į jauniausią valdybos narį – tik šiemet studijas fakultete baigusį I. Mikulėną. Būdamas MIF Alumni draugijos įsteigtos J. Kubiliaus stipendijos, skiriamos aktyviausiam fakulteto studentui, laimėtojas, su alumnų vykdomomis iniciatyvomis jis yra pažįstamas jau nuo studijų laikų. Pats I. Mikulėnas viliasi į draugijos veiklą įtraukti ir daugiau savo bendraamžių kolegų.

MIF Alumni draugija, įkurta 2005 m., yra viena seniausių universitete veikiančių Alumni draugijų. Šiuo metu ji vienija apie 50 aktyvių narių. Draugija prisideda prie matematikų ir informatikų dienų MiDi organizavimo, nuolat rengia įvairias išvykas ir susitikimus savo nariams, juose neretai dalyvauja ir gerai visuomenėje žinomi asmenys. Draugija yra įsteigusi ir vieno iš savo steigėjų, buvusio VU rektoriaus J. Kubiliaus vardinę stipendiją. Draugijos vykdančioji direktorė yra Ineta Krisiūnaitė.