CHF alumnai stiprina bendradarbiavimą su fakultetu ir kitomis alumnų draugijomis

22016 m. spalio 6 d. vyko visuotinis Chemijos fakulteto Alumni draugijos rudens susitikimas.

Vykdančioji direktorė dr. Aleksandra Prichodko džiaugėsi aktyviu narių dalyvavimu ir tuo, kad į draugijos veiklą nuolat įsitraukia nauji absolventai. Ji informavo susirinkusiuosius apie sėkmingą draugijos įregistravimą ir per neilgą jos gyvavimo laikotarpį (draugija įsteigta 2016 m. balandžio 21 d.) jau nuveiktus darbus. Vienas iš jų – pradėta tradicija draugijos atstovui sveikinti absolventus diplomų teikimo šventėje. Be to, draugija teikė konsultacinę pagalbą ir kitiems – Gamtos mokslų fakulteto absolventų iniciatyvinei grupei, kuri tikisi artimiausiu metu įkurti ir savo alumnų draugiją.

Draugijos ateities planus pristatė tarybos pirmininkas prof. habil. dr. Valdas Laurinavičius. Numatoma rengti diskusijas su absolventais, dirbančiais mokslo, verslo ir pedagogikos srityse, į jas įtraukti fakulteto administraciją ir studentų atstovus, skelbti įvairių fakulteto kursų istorijas leidiniuose arba draugijos interneto tinklalapyje, organizuoti nariams ekskursijas.

Susirinkime pasisakė ir svečiai. Teisės fakulteto (TF) Alumni draugijos valdybos pirmininkas Virginijus Adutavičius papasakojo apie TF Alumni draugijos veiklą, tradicijas ir atsakė į susirinkusiųjų klausimus. Chemijos fakulteto dekanė prof. (HP) dr. Aldona Beganskienė pristatė pranešimą apie fakulteto veiklą, faktus ir skaičius, tolimesnius planus ir bendradarbiavimo su alumnais galimybes.

Susitikimo metu šventinę nuotaiką kūrė Vilniaus miesto merginų choras „Viva“ (vadovė Vilija Mažintaitė).

Daugiau informacijos apie susitikimą ir nuotraukas galite rasti čia.

Chemijos fakulteto Alumni draugija yra viena naujausių universitete. Nors įsikūrė tik 2016 m. balandžio 21 d., iš karto aktyviai ėmė veikti ir šiuo metu vienija per 50 narių. Draugija siekia prisidėti prie fakulteto veiklos vystymo ir plėtros, padėti užtikrinti aukštą chemijos ir biochemijos studijų krypčių fakultete lygį, kurti palankias sąlygas fakulteto studentams deramai pasirengti dirbti pagal profesiją, ugdyti alumnų bendruomenės profesinius gebėjimus, padėti nariams užmegzti verslo bei profesinius ryšius, sudaryti sąlygas toliau gilinti teorines ir praktines žinias įvairių susitikimų, diskusijų klubų, konferencijų, paskaitų ar kitų renginių metu.