Aktyvus Universiteto alumnų rugsėjis

GBŠis rugsėjis alumniškame VU gyvenime buvo turiningas. Aiškus tikslas – suburti VU alumnus – ir vasarą sukaupta energija padėjo įsiūbuoti tam tikrus procesus, kurie, tikėkimės, su laiku įgaus pagreitį.
Rugsėjo 1-ąją alumnai buvo kartu su VU bendruomene ir smagia nuotaika pradėjo naujuosius mokslo ir studijų metus. Šia nuotaika galima dar kartą užsikrėsti pažiūrėjus video filmuką apie rugsėjo 1-ąją VU.

Speciali darbo grupė, pradėjusi dirbti vasarą, pabaigė rengti Ryšių su alumnais įgyvendinimo planą ateinantiems ketveriems metams. Rengiant planą dalyvavo ir alumnai. Vėliau šis planas pristatytas rektoriui prof. Artūrui Žukauskui ir partnerystės prorektorei prof. Gretai Drūteikienei, kurie paskatino judėti pirmyn jo įgyvendinimo link.

Rugsėjo 14-oji mums taip pat buvo džiugi data – susitiko visų VU alumnų draugijų atstovai, aktyvūs alumnai savanoriai ir sutarė, kad kaip Alumnų iniciatyvinės grupės nariai rinksis reguliariai. Pirmiausia ši grupė kels ryšių su alumnais klausimus diskusijose su VU administracija. Alumnai taip pat teigiamai įvertino parengtą veiksmų planą. Išsakyti tokie ir panašūs vertinimai: „Seniai tokio reikėjo. Planas ambicingas. Jei bent pusė bus įgyvendinta, bus puiku.“
Šie įvykiai kuria gerą, pasitikėjimu grįstą atmosferą ir įkvepia dirbti toliau. O veiklos numatoma daug – sekite mus. Ir nepamirškite pasidžiaugti rudeniška vasara.

Kaip visada, jei turite minčių ar noro prisijungti – rašykite man .

Gražių dienų –

Giedrė Biržytė