Susibūrė iniciatyvinė VU alumnų grupė

Susibūrė iniciatyvinė VU alumnų grupėRugsėjo 14-ąją padiskutuoti apie VU alumnus susirinko visų universiteto alumnų draugijų deleguoti atstovai, o ten, kur tokios dar neįsikūrusios (tik pora fakultetų) – administracijų atstovai, kuruojantys ryšius su alumnais. Džiugu, kad į kvietimą aktyviai dalyvauti VU alumnų veikloje atsiliepė savanoriai ne tik iš Lietuvos, bet net ir iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Susitikime alumnai kartu su ryšių su alumnais koordinatore Giedre Biržyte aptarė naują VU planą alumnams ir diskutavo dėl uždavinių, kuriuos sau kels susibūrusi Alumnų iniciatyvinė grupė. Vienas pirmųjų – aktyviai įsitraukti į diskusijas su VU administracija dėl ryšių su alumnais vietos rengiamame naujajame VU strateginiame plane.

Taip pat su šios grupės pagalba alumnai koordinuosis tarpusavyje, keisis gerąja patirtimi, įgyvendins ir palaikys alumnų judėjimo iniciatyvas.