Kviečiame naudotis Karjera.lt sistema

karjera lt

Karjera.lt vienija 25-ias Lietuvos aukštąsias mokyklas, jų studentams, alumnams bei darbdaviams suteikiant galimybę rasti geriausią darbdavį/darbuotoją. Jeigu Jūsų įmonė, organizacija ieško darbuotojų ar praktikantų – kviečiame prisijungti ir nemokamai naudotis paieškos sistema.
Jeigu studijas baigėte 2012/2013 m.m. ar vėliau, kviečiame naudotis karjeros valdymo informacine sistema Karjera.lt

, kur galėsite:

- kurti ir tvarkyti karjeros planus,
- naudotis testais / klausimynais ir geriau pažinti save,
- domėtis karjeros galimybėmis, rasti praktikos ir darbo pasiūlymų,
- kaupti ir tvarkyti karjerai svarbią asmeninę informaciją,
- užmegzti ir palaikyti ryšius su būsimais darbdaviais,
- savarankiškai spręsti iškilusius karjeros sunkumus ir dar daugiau.

Norėdami prisijungti, eikite į puslapį https://karjera.lt/ ir viršutiniame dešiniajame kampe spauskite "Prisijungti". Kad sistema Jūs identifikuotų ir automatiškai iš studentų registro atsisiųstų duomenis apie Jūsų studijas, pirmas prisijungimas vyksta per Elektroninius valdžios vartus. Taip registruotis būtina tik pirmą kartą, paskui galėsite jungtis su savo nurodytu el. pašto adresu ir susikurtu slaptažodžiu.

Kviečiame išnaudoti sistemos suteikiamas darbuotojų paieškos ir karjeros valdymo galimybes!