Alumnai aktyviai dalyvavo pirmakursių integracijos savaitėje

VU VMVU pirmą kartą vykusios pirmakursių integracijos savaitės metu pirmakursiai turėjo išskirtinę galimybę susitikti ir pabendrauti su universiteto alumnais.

Ypač daug dėmesio susilaukė Ekonomikos fakulteto organizuotas VU EF Alumni vakaras. MKIC didžiojoje auditorijoje pasiklausyti Nijolės Kelpšaitės („J. Friisberg & Partners“ vadovaujanti partnerė), Dariaus Mockaus („MG Baltic“ prezidentas) ir Gedimino Cituko (Indijos–Baltijos prekybos rūmų prezidentas) pašnekesio susirinko per 200 studentų ir ne vienas VU EF Alumni draugijos narys.

Buvę Ekonomikos fakulteto auklėtiniai pasidalijo savo studijų laikų istorijomis, papasakojo apie išgyvenimus, sunkumus ir laisvalaikio užsiėmimus. Studentai itin įvertino tai, kad alumnai sutiko grįžti į savo fakultetą, pasidalyti sėkmės receptais ir patarimais, atsakyti į rūpimus klausimus, neformaliai pabendrauti su būsimais ekonomistais.

Panašias temas gvildeno ir Verslo mokyklos pirmakursiai drauge su VU VM alumnais – antrepreneriu Vasariu Juozu Prunskumi ir verslininku, platformos „Edukuokis.lt“ įkūrėju Arūnu Rakausku. Vakaro tema „Nebijok bandyti“ skatino susirinkusiuosius atsakyti į klausimą: kodėl verta kurti verslą studijų metais? VM alumnai ragino pirmakursius nebijoti, būti smalsius ir pasiimti viską, ką gali duoti studijos: žinias, pažintis, dėstytojų patirtis ir entuziastingus bendrakursius. O labiausiai įsidrąsinę pirmakursiai apžiūrėjo, pačiupinėjo ir užsėdo ant išskirtinių retro stiliaus motociklų „Mash“, kuriems atstovauja Vasaris Juozas Prunskas.

Susitikimai su alumnais vyko ir kituose VU padaliniuose – Orientalistikos centre, Filosofijos fakultete ir kt.

Daugiau integracijos savaitės nuotraukų – albume. Taip pat kviečiame pažiūrėti video