Petras Auštrevičius Strasbūre priėmė naujuosius Ekonomikos fakulteto alumnus

EF alumnu vizitas Strasbure001Ekonomikos fakulteto Alumni draugijos Tarybos pirmininkas ir Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius Strasbūre rugsėjo 12 d. priėmė naujuosius Ekonomikos fakulteto alumnus: Aivarą Maceiną, Laurą Kriščiūnaitę, Aušrinę Nenortaitę ir Luką Šimkų. Šiuos alumnus – bakalauro studijų absolventus Alumni draugija atrinko konkurso būdu, norėdama paskatinti už pasiekimus moksle ir studentiškame gyvenime.

Strasbūre studentai susipažino su europarlamentaro veikla, dalyvavo ekskursijoje šioje Europos Sąjungos institucijoje, diskutavo Europos ir Lietuvos ateities klausimais.