Rektorius ir VU Fondo atstovai keičiasi gerąja patirtimi su JAV švietimo institucijomis

Delegacija prie Columbios univeroŠiomis dienomis išvykoje JAV dalyvauja VU rektorius prof. A. Žukauskas, VU Fondo valdybos pirmininkas A. Žabolis bei fondo direktorė S. Skuodytė. Jau įvyko pirmieji susitikimai su Kolumbijos universiteto viceprezidentu Scott A. Rubin ir Rosella Garcia, ryšių su alumnais vadove. Pasikeista gerąją patirtimi darbe su alumnais ir fondoieškoje. Kolumbijos universitetas patenka į geriausių pasaulio universitetų 20-uką.

Kita kelionės stotelė – New York universitetas bei susitikimas su su plėtros vadove Nadine Okla ir už lėšų pritraukimą atsakingu pareigūnu Kyle Nachreiner. Daugiausiai dėmesio skirta neliečiamojo kapitalo fondo plėtros, lėšų pritraukimo metodams ir donorų pripažinimo sistemos kūrimui. Kelionė tęsiasi. Apie tai daugiau – kitame naujienlaiškyje.

Nuotraukoje: VU delegacija prie Kolumbijos universiteto su Lietuvos diplomatais.