Įvyko rektoriaus ir VU alumnų iniciatyvinės grupės susitikimas

alumnu iniciatyvines grupes susitikimas su rektoriumi

Spalio 11 d. padiskutuoti apie naująjį VU strateginį planą ir ryšius su alumnais susitiko VU rektorius prof. Artūras Žukauskas ir VU alumnų iniciatyvinės grupės nariai. Alumnų draugijų atstovai teikė siūlymus, kaip absolventai galėtų aktyviai įsitraukti į VU veiklą ir valdymą, prisidėti siekiant strateginių tikslų, diskutavo apie VU planą stiprinti ryšius su alumnais.

Rektorius pasidalijo savo ir VU fondo atstovų vizito JAV įspūdžiais: Jeilio, Kolumbijos universitetų darbo su alumnais gerosiomis praktikomis ir pasisemtu įkvėpimu kryptingiau su jais bendradarbiauti.

„Alumnams įsitraukiant į universiteto gyvenimą dar turime kur vytis JAV aukštąsias mokyklas. Tuo įsitikinau ir viešėdamas Kolumbijos universitete, iš kurio numatome perimti nemažą dalį gerųjų praktikų. Bet dideli žygiai pradedami nuo mažų žingsnelių.

v02Glaudus ryšys su mūsų alumnais yra milžiniškas resursas universitetui judėti į priekį. Svarbiausia – užkrečiamas ir matomas pavyzdys“, – sakė prof. A. Žukauskas.