VM Alumni klubo Pyragų diena – Jaunimo linijai

VM Alumni klubo Pyragų diena Jaunimo linijai 01Šiemet pirmą kartą VU VM alumni klubas kvietė visus Verslo mokyklos (ir buvusios TVM) alumnus susitikti, pabendrauti, užmegzti naujas, atgaivinti senas pažintis, o kartu ir atlikti gerą darbą – paaukoti lėšų Jaunimo linijai.

Į pyragų dieną susirinko gausus būrys įvairiausių kartų alumnų: ir daug „šviežiai iškeptų“ absolventų, ir vyresnių, ir dar studijuojančių. Visus pasveikino mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė, kviesdama išlikti aktyvia mokyklos bendruomenės dalimi, o renginio viešnia, Jaunimo linijos projektų vadovė Lina Baleišienė papasakojo ne tik apie Jaunimo linijos projektus, bet ir savanorių kasdienybę.

VM Alumni klubo Pyragų diena Jaunimo linijai 02Prie garuojančio arbatos puodelio besivaišindami pačių keptais pyragais, alumnai suaukojo gražią sumą pinigų, už kuriuos, Jaunimo linijos pageidavimu, nupirkta telefonų ir belaidžių kompiuterio pelyčių. Džiugu, kad renginio metu alumnai ne tik patys aukojo Jaunimo linijai, bet net kelių kompanijų vadovai užmezgė bendradarbiavimo ryšius su šia organizacija.