Verslo mokyklos studentai lankėsi alumno „Huracán Coffee“

0D486B52CBC67429DFFB4789948C4167BB0FBCAE5C95B4546Cpimgpsh fullsize distrAnglų kalbos paskaita pirmakursiams vieną gruodžio pirmadienį prasidėjo kitaip – svečiuose pas VU VM alumną Vytautą Kratulį, kavinių ir kavos parduotuvių tinklo „Huracán coffee“ įkūrėją, savininką ir vadovą.

Užupyje esančioje kavinėje studentai galėjo pasijusti tikrais degustatoriais – Vytautas, prestižiškiausių pasaulyje kavos varžybų „Cup of Excellence“ teisėjas, supažindino su degustacijos pradžiamoksliu, studentai tyrinėjo kavos grynumą, rūgštumą, saldumą, kvapą (pirmiausia sumaltos kavos, vėliau ir užplikytos), putos standumą. Įvertinę 4 rūšių kavą, studentai apipylė Vytautą klausimais tiek apie kavos rūšis, tiek apie jo verslą. O Vytautas pažadėjo dar vieną degustaciją – ir šį kartą alumnams (todėl pagardintą Salvadorietišku romu).