Teisės fakulteto alumnų draugija išsirinko savo vadovus

TF Gruodžio 7 d. VU Centrinių rūmų Mažojoje Auloje vyko VU TF Alumni draugijos metinis susirinkimas, kuriame buvo patvirtintos veiklos ir finansinės ataskaitos, pristatyti nuveikti darbai nuo renginių organizavimo iki įvairių stipendijų skyrimo. Pasidžiaugta, kad šiais metais Alumni draugija pradėjo remti VU Teisės kliniką. Metinis susirinkimas buvo kartu ir rinkiminis. Trejų metų kadencijai buvo išrinkta Alumni draugijos taryba ir jos pirmininkas, bei revizijos komisija ir jos pirmininkas. Vėliau taryba išrinko valdybą ir jos pirmininką. Tarybos pirmininku išrinktas antrai kadencijai Remigijus Lapinskas. Valdybos pirmininke išrinkta Aušra Jolanta Pliaugienė.