GMC alumnai kviečiami į mentorystės projektą

vu mentorystes pristatymasGyvybės mokslų centras (GMC) tapo pirmuoju – pilotiniu akademiniu padaliniu, kuriame pradėta vykdyti mentorystės veikla ir kviečia GM alumnus tapti mentoriais. Studentai, padedami patyrusių, sėkmingų, gebančių įkvėpti patarėjų – mentorių, galės pagerinti savo akademinius ir asmeninius pasiekimus, suprasti, kokios galimybės laukia pabaigus universitetą, gauti vertingų patarimų planuojant profesinę ateitį, padedami mentorių.

VU mentorystės pristatymas.

VU GMC studentams padės 5 krypčių mentoriai:

• mentorius - dėstytojas rekomenduos iškilusių problemų sprendimo būdus, atvers platesnes galimybes universitete.
  • mentorius - alumnas padės karjeros planavimo ir asmeninio tobulėjimo klausimais.
  • mentorius - studentas padės pagilinti žinias tam tikrame studijų dalyke.
  • Kaip ir anksčiau, akademinio padalinio Studijų skyriuje nuolat lauks akademinis konsultantas, kuris patars kaip spręsti studijų metu kilusias individualias problemas.
  • VU SA kuratoriai padės įsilieti naujai įstojusiems studentams į universiteto gyvenimą.

Kviečiame VU GMC alumnus tapti Mentorystės dalyviais ir aktyviai bendrauti su fakulteto mentoriais! Registracija

Šios veiklos pradininkai Vilniaus universitete buvo VU TSPMI Alumni draugija, kurie nuo 2015 m. TSPMI bakalauro studijų studentams suteikė galimybę turėti savo patarėją - mentorių. Ateityje mentorystės projektas plėsis ir į kitus akademinius VU padalinius.

Daugiau informacijos apie VU Mentorystę Jums suteiks veiklos koordinatorė Inga Dundulytė, el. p. arba tel. +370 5 236 6010.