VU ChF Alumnai apibendrino 2017-uosius

AEEC40B29740EBF69981EF5227156DCFC2B2ECFF5A47CA2FDCpimgpsh fullsize distrBalandžio 24 d. Vilniaus universiteto Chemijos fakulteto Alumnų draugijos nariai metinio susitikimo metu patvirtino 2017-ųjų veiklos ir finansinę ataskaitą bei naują įstatų redakciją.

2017-ieji buvo išties neeiliniai metai draugijos nariams: prie Alumnų draugijos prisijungė šeši nauji nariai, vyko net keli svarbūs renginiai. Vienas iš jų – seminaras apie chemikų situaciją Lietuvos švietimo įstaigose – „VU chemikai Lietuvos mokykloje: problemos ir perspektyvos”. Diskusijos metu buvo aptartos problemos, su kuriomis dažniausiai susiduriama, ir pasiūlyti būdai joms išspręsti.

Dėl įvairių universiteto ir fakulteto reformų, buvo pasiūlyta keisti draugijos įstatus. Todėl antradienį vykusio susitikimo metu buvo patvirtinta nauja Alumnų draugijos įstatų redakcija.

304A71F45B17AB1BA20B74FA659DABB937219882B1CBF86E9Epimgpsh fullsize distrBendru pritarimu buvo sutarta dėl artimiausios Draugijos veiklos, o oficialios dalies pabaigoje įsižiebusios diskusijos persikėlė prie jaukaus arbatos puodelio.

Šiuo metu Alumnų draugijai priklauso 52 nariai. Alumnų draugijos nariais gali tapti Vilniaus universiteto Chemijos fakultetą (nuo 2016 m. lapkričio 14 d. Chemijos ir geomokslų fakultetas) baigę asmenys, kurie pritaria Alumnų draugijos veiklos tikslams ir įsipareigoja laikytis įstatų ir aktyviai dalyvauti Alumnų veikloje, vykdyti kitas draugijos nario pareigas.