Startuoja radijo laida „Kalba alumnai“

kalba alumnai radijo laida

Vilniaus universiteto radijuje „Start FM“ startuoja laidų ciklas „Kalba alumnai“. Radijo laidose apie motyvaciją, bendruomeniškumą, lyderystę diskutuojame su Vilniaus universiteto auklėtiniais: įvairių sričių ekspertais, dėstytojais, verslų įkūrėjais, užsienyje ar Lietuvoje sėkmingai karjeros siekiančiais žmonėmis.

Pirmoje laidoje svečiuojasi Vilniaus universiteto docentė ir, žinoma, alumnė dr. Rūta Žiliukaitė. Su pilietinės visuomenės eksperte aiškinamės, kokios vertybės svarbiausios lietuviams.  Kodėl esame pasyvoki individualistai? Kas trukdo telktis bendram tikslui ir, ką reiktų keisti? Klausykitės radijo įrašo ir sekite čia, o laida "Start FM" eteryje transliuojama kiekvieną antradienį 10 val.