Fotokonkurso „VU – mano universitetas“ kovo mėnesio nugalėtoja

Pranešimo iliustracijaSu pagaliau atėjusiu pavasariu įsibėgėja ir fotokonkursas Vilniaus universiteto bendruomenei „VU – mano universitetas“. Kovo mėnesį konkursui buvo pateiktos 23 nuotraukos, kuriose dominavo VU Centrinių rūmų ansamblis, akimirkos iš studentiškų švenčių (Rugsėjo 1 – osios eisena, Pirmakursių krikštynos), universiteto kasdienybė, taip pat sulaukėme 1946 m. darytos fotografijos įamžinusios Vilniaus Valstybinio universiteto šachmatininkų komandą. Internetinės fotogalerijos lankytojai kovo mėnesio nuotrauka išrinko Vaivos Kulbokaitės atsiųstą fotografiją, kurioje užfiksuota Fizikos fakulteto studentų daroma banga Rugsėjo 1 – osios eisenoje. Autorei spalio mėnesį vyksiančios nuotraukų parodos metu bus įteikta knyga „Vilniaus universitetas fotografijose“ ir Vilniaus universiteto suvenyras – skėtis. Vaiva Kulbokaitė tampa antrąja pretendente laimėti Mariaus Jovaišos fotografijų albumą „Neregėta Lietuva“ su autoriaus autografu.

Primename, kad konkursas vyks iki spalio 1 d. Pasibaigus konkursui bus surengta nuotraukų paroda.