Trečioji fotokonkurso „VU – mano universitetas“ nugalėtoja

Pranešimo iliustracijaBaigėsi dar vienas fotokonkurso „VU – mano universitetas“ etapas. Balandžio mėnesio nugalėtoja tapo Kristina Štaupaitė – jos įamžinta P. Smuglevičiaus salė, kur VU biblioteka visuomenei pristatatė M. Mažvydo „Katekizmą“, sulaukė geriausių vertinimų. Autorei spalio mėnesį vyksiančios nuotraukų parodos metu bus įteikta knyga „Vilniaus universitetas fotografijose“ ir Vilniaus universiteto suvenyras – skėtis. Kristina Štaupaitė tampa trečiąja pretendente laimėti Mariaus Jovaišos fotografijų albumą „Neregėta Lietuva“ su autoriaus autografu.

Primename, kad konkursas vyks iki spalio 1 d. Pasibaigus konkursui bus surengta nuotraukų paroda.

Klaidos atitaisymas. Skelbiant Kovo mėnesio nugalėtoją įsivėlė skaičiavimo klaida. Norėdami atitaisyti klaidą konkurso organizatoriai Arvydą Kumpį, atsiuntusį nuotrauką „Istorijos fakulteto pirmakursių krikštynų atributas“, skelbia antruoju kovo mėnesio laureatu.