Pirmasis Vilniaus universiteto alumnų sąskrydis istorijoje!

Pranešimo iliustracijaBirželio 27 d., šeštadienį, pirmą kartą Vilniaus universiteto istorijoje vyks visų VU alumnų sąskrydis! Kviečiame visus alumnus grįžti į senąją Alma Mater ir visą dieną praleisti kartu su savo kurso draugais, aplankyti senuosius universiteto rūmus ir Botanikos sodą Kairėnuose, kur vyks pagrindinė šventės programa ir iškyla.

Sąskrydis prasidės 10 val. dvejomis ekskursijomis. Pirmoji vyks VU senuosiuose rūmuose (Universiteto g. 3), jos metu bus lankomas VU architektūrinis ansamblis ir istorinės bibliotekos salės. Antroji ekskursija kvies pasivaikščioti po VU Botanikos sodą Kairėnuose (Kairėnų g. 43, Vilnius), kuris įspūdingas ne tik augalų kolekcijomis, tačiau įdomus ir kaip paveldo objektas. Ekskursijose žmonių skaičius ribotas, dėl to norintys turėtų paskubėti registruotis!

14 val. VU Botanikos sode, Gamtos muziejuje, visus susirinkusius sveikins Vilniaus universiteto rektorius Benediktas Juodka, prof. Alfredas Bumblauskas skaitys intriguojančią paskaitą „Vilniaus universitetas - ekstremaliausias universitetas Europoje?“.

Po paskaitos Alma Mater Vilnensis 430 metų gimtadienį švęsime iškylaudami ir dalindamiesi gimtadieninį tortą. Vakarą paįvairins išmoningos, šmaikščios, kūrybingos ir sportinės atrakcijos visoje Botanikos sodo erdvėje. Sąskrydį vainikuos muzikinis vakaras prie laužo „Prisiminkim“ - gyva muzika, studijų laikų dainos ir neužmirštami šlageriai, legendos, prisiminimai. Į vakaro programą kviečiame įsijungti visus grojančius, todėl nepalikite namuose gitaros ar būgnelių bei kitų muzikos instrumentų!

Skleiskite šią gerą žinią kurso draugams, registruokitės ir birželio 27 d. kartu atvykite į sąskrydį. Nepamirškite susikrauti iškylos krepšio su užkandžiais ir gėrimais, gitaros ir geros nuotaikos! Mielai Jūsų lauksime ir su atžalomis. Registracija vyks iki birželio 18 d. DĖMESIO: tik iš anksto užsiregistravusiems alumnams įėjimas į Botanikos sodą nemokamas! Kitiems svečiams teks įsigyti bilietus.

Daugiau informacijos, registracijos anketą ir detalią programą rasite skiltyje VU Alumnų sąskrydis