Fotokonkurso „VU – mano universitetas“ gegužės mėnesio nugalėtoja

Pranešimo iliustracijaBaigėsi dar vienas fotokonkurso „VU – mano universitetas“ etapas. Gegužės mėnesį konkursui buvo pateikta 13 nuotraukų. Geriausių vertinimų (reitingas 4,3) sulaukė Monikos Uldukytės atsiųsta nuotrauka, įamžinusi trijų VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto pirmakursių ruošimąsi seminarui. Autorei spalio mėnesį vyksiančios nuotraukų parodos metu bus įteikta knyga „Vilniaus universitetas fotografijose“ ir Vilniaus universiteto suvenyras – kuprinė. Monika Uldukytė tampa ketvirtąja pretendente laimėti Mariaus Jovaišos fotografijų albumą „Neregėta Lietuva“ su autoriaus autografu.

Primename, kad konkursas vyks iki spalio 1 d. Pasibaigus konkursui bus surengta nuotraukų paroda.