Fotokonkurso „VU – mano universitetas“ birželio mėnesio nugalėtoja

Pranešimo iliustracijaPaskutinį mokslo metų mėnesį, kai VU bendruomenė gyveno egzaminų, diplominių darbų gynimų ir diplomų teikimo nuotaikomis, fotokonkursui „VU – mano universitetas“ buvo pateiktos dvi nuotraukos. Birželio mėnesį fotokonkurso nugalėtoja tapo Monika Uldukytė. Kita jos nuotrauka buvo pripažinta geriausia ir gegužės mėnesį. Šį kartą M. Uldukytė nuotraukų koliaže (reitingas 3,9) įamžino tris VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto pirmakurses skubančias į prof. Dr. A. Jokubaičio paskaitą. Autorei spalio mėnesį vyksiančios nuotraukų parodos metu bus įteikta knyga „Vilniaus universitetas fotografijose“ ir Vilniaus universiteto suvenyras – kuprinė. Monika Uldukytė taip pat pretenduoja laimėti Mariaus Jovaišos fotografijų albumą „Neregėta Lietuva“ su autoriaus autografu.

Primename, kad konkursas vyks iki spalio 1 d. Pasibaigus konkursui bus surengta nuotraukų paroda.