Fotokonkurso „VU – mano universitetas“ liepos mėnesio nugalėtoja

Pranešimo iliustracijaNors liepos mėnesis yra atostogų metas, tačiau ir vidurvasarį sulaukėme keleto nuotraukų fotokonkursui „VU – mano universitetas“. Liepos mėnesio nugalėtoja skelbiame Indrę Adomaitytę, kurios nuotrauką „Vaizdas iš Observatorijos kiemelio“ galerijos lankytojai įvertino geriausiai (reitingas 4).

Autorei, spalio mėnesį vyksiančios nuotraukų parodos metu, bus įteikta knyga „Vilniaus universitetas fotografijose“ ir Vilniaus universiteto suvenyras – marškinėliai. Indrė Adomaitytė taip pat pretenduoja laimėti Mariaus Jovaišos fotografijų albumą „Neregėta Lietuva“ su autoriaus autografu.

Primename, kad konkursas vyks iki spalio 1 d. Pasibaigus konkursui bus surengta nuotraukų paroda.