Geriausi Vilniaus universiteto 2009 metų absolventai

Pranešimo iliustracijaVilniaus universitetas didžiuojasi savo studentais, o labiausiai tais, kurie iš Universiteto išsineša žinias, patirtį ir tikėjimą savimi. Šiuo tikslu jau antrus metus iš eilės Universitetas sudarė geriausių absolventų reitingą ir skelbia ketvirtadalį jo sąrašo.

Absolventai buvo atrinkti pagal geriausią diplomo priedėlio pažymių bendrą svertinį vidurkį ir baigiamojo darbo ar / ir baigiamųjų egzaminų įvertinimus, ne mažesnius nei įvertinimai „aštuoni“. Absolventų sąrašai klasifikuoti pagal akademinius kamieninius padalinius, studijų pakopas, studijų programas ir pateikti abėcėlės tvarka. Geriausių absolventų sąrašuose išskirti absolventai, gavę aukštesnio lygio – Cum Laude ar Magna Cum Laude – diplomus (diplomų išdavimo kriterijai).

Sąraše pateikiami visų padalinių geriausi absolventai, taip pat duomenų bazė suteikia galimybę matyti ir vieno kurio nors padalinio geriausius absolventus (tai galite padaryti pasirinkę norimą akademinį kamieninį padalinį ir paspaudę „Vykdyti“).