Fotokonkurso „VU – mano universitetas“ rugpjūčio mėnesio nugalėtojai

Pranešimo iliustracijaPrasidėjus naujiems studijų metams skelbiame fotokonkurso „VU – mano universitetas“ rugpjūčio mėnesio laureatus. Konkursui nuotraukas pateikė du autoriai – Vaiva Kulbokaitė ir anonimu panoręs likti Ruonis (tikrasis vardas organizatoriams žinomas). Kadangi dvi minėtų autorių nuotraukos „Robotas laikiklis“ (aut. V. Kulbokaitė) ir „Pirmoji istorikų diena“ (aut. Ruonis) surinko vienodą reitingą (5 balai, 1 balsas) – abu autoriai skelbiami rugpjūčio mėnesio nugalėtojais. Spalio mėnesį vyksiančios nuotraukų parodos metu V. Kulbokaitei ir Ruoniui bus įteiktos knygos „Vilniaus universitetas fotografijose“ ir Vilniaus universiteto suvenyrai – VU marškinėliai, taip pat autoriai pretenduoja laimėti Mariaus Jovaišos fotografijų albumą „Neregėta Lietuva“ su autoriaus autografu.

Primename, kad konkursas vyks iki spalio 1 d. Pasibaigus konkursui bus surengta nuotraukų paroda.