Fotokonkurso „VU – mano universitetas“ rugsėjo mėnesio nugalėtoja

Pranešimo iliustracijaPrabėgus pirmam rudens mėnesiui artėja prie pabaigos fotokonkursas „VU – mano universitetas“. Rugsėjo mėnesį konkursui buvo pateikia keturiolika nuotraukų, kuriose įamžinti VU Kiemo teatro pasirodymai, studentiško gyvenimo ypatumai, universiteto architektūra. Internetinės fotogalerijos lankytojai rugsėjo mėnesio nuotrauka išrinko Viktorijos Jonkutės atsiųstą fotografiją „Šv. Jonų bažnyčia“ (reitingas 4,1). Autorei lapkričio mėnesį vyksiančios nuotraukų parodos metu bus įteikta knyga „Vilniaus universitetas fotografijose“ ir Vilniaus universiteto suvenyras – kuprinė. Viktorija Jonkutė tampa paskutiniąja pretendente laimėti Mariaus Jovaišos fotografijų albumą „Neregėta Lietuva“ su autoriaus autografu.

Finalinis fotokonkurso etapas, į kurį patenka visų mėnesių geriausios nuotraukos, vyks iki lapkričio 1 d.