Fotokonkurso „VU – mano universitetas“ finalas!

Pranešimo iliustracijaArtėja prie pabaigos 2009 m. vasarį paskelbtas fotokonkursas „VU – mano universitetas“. Kiekvieną mėnesį internetinės fotogalerijos lankytojai rinko mėnesio nuotrauką. Iš viso konkurse dalyvavo 29 autoriai, kurie pateikė 76 nuotraukas. Dėkojame dalyviams ir skelbiame finalinį fotokonkurso etapą, kuriame kviečiame rinkti pirmosios vietos nugalėtoją! Balsavimas už geriausias ankstesnių mėnesių nuotraukas internetinėje fotogalerijoje vyks iki lapkričio 1 d. Nugalėtojo lauks ypatingas prizas – Mariaus Jovaišos fotografijų albumas „Neregėta Lietuva“ su autoriaus autografu. Konkursui pasibaigus, lapkričio mėnesį, bus surengta geriausių nuotraukų paroda.