Išrinkta fotokonkurso „VU – mano universitetas“ metų nuotrauka

Pranešimo iliustracijaŠiandien baigėsi devynis mėnesius trukęs fotokonkursas „VU – mano universitetas“. Metų nuotrauka internetinės fotogalerijos lankytojai išrinko rugsėjo mėnesio nugalėtojos Viktorijos Jonkutės darbą „Šv. Jonų bažnyčia“ (reitingas 4,2). Nugalėtojai atiteks pagrindinis konkurso prizas - Mariaus Jovaišos fotografijų albumas „Neregėta Lietuva“ su autoriaus autografu. Fotokonkurso organizatoriai dėkoja visiems dalyvavusiems, balsavusiems ir komentavusiems.

Visi metų ir mėnesio nuotraukų nugalėtojai bus apdovanoti Vilniaus universiteto suvenyrais ir knygomis „Vilniaus universitetas fotografijose“ nuotraukų parodos atidarymo metu (apie parodos atidarymą informuosime atskiru pranešimu).