Historiada 2009. Didžiosios istorikų sugrįžtuvės!

Pranešimo iliustracijaVilniaus universiteto Istorijos fakulteto Alumni draugija lapkričio 7 d. (šeštadienį) kviečia dalyvauti istoriniame įvykyje – pirmą kartą rengiamose visų laikų VU Istorijos fakulteto istorikų sugrįžtuvėse!

Visų kartų absolventų susitikimas prasidės 16.30 val. VU Istorijos fakulteto M. Daukšos kiemelyje (Universiteto g. 7). Jame vyks susimąsčiusio karžygio – „Senolio“ skulptūros atidengimas, svečiai galės pasižvalgyti po restauruotus fakulteto rūmus.

18.00 val. renginys persikels į sostinės „New York“ klubą (Kalvarijų g. 85). Jame vyks intriguojanti apvalaus stalo diskusija „Kodėl anksčiau alus, o ne Lietuva?“ su prof. Alfredu Bumblausku, doc. Aleksu Luchtanu, Edita Mildažyte.

Nuo karštų diskusijų atsikvėpti padės maestro Juozas Erlickas su grupe, o pertraukos metu vyks spalvinga archyvinės kino kronikos ir Istorijos fakulteto studentų filmo, kuriame puikiai įkūnyti Istorijos fakulteto dėstytojų personažai, peržiūra.

Viso vakaro metu svečių laukia įvairios atrakcijos ir staigmena – pažintis su lietuviškų šachmatų išradėju ir šio žaidimo pamokos! Geriausių lietuviškos muzikos laikų hitais džiugins DJ Smetona.

Jungtis į būrį kviečiame ne tik istorikus, bet ir visus baigusius Istorijos fakultetą – žurnalistus, taip pat bibliotekininkystės specialybės absolventus ir kitus, jaučiančius sentimentus fakultetui ir M. Daukšos kiemelyje kerojančiai liepai.

Bilietus į renginį galima įsigyti BILIETAI.LT kasose.