Teisininkų Alumni draugijos seminaras

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugija ir Vilniaus universiteto Teisės fakultetas organizuoja seminarų–diskusijų ciklą „Teisės aktualijos“. Pirmojo seminaro–diskusijos tema – „Bandomasis teisminės mediacijos projektas: priešistorė, dabartis ir perspektyvos“. Renginys vyks 2005 m. gruodžio 1 d. (ketvirtadienį) nuo 17.30 val. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto 310 auditorijoje.

Pranešėjas – Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dėstytojas, Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko patarėjas, Teismų tarybos sudarytos darbo grupės bandomojo teisminės mediacijos projekto įgyvendinimo koordinavimui ir rezultatų vertinimui vadovas Rimantas Simaitis.

Į šiuos nemokamus seminarus kviečiami jau baigę studijas teisininkai bei teisės studijų studentai! Su Teismų tarybos patvirtintais bandomojo teisminės mediacijos projekto aprašymu ir Teisminės mediacijos taisyklėmis galima susipažinti internete adresu http://www.teismai.lt/savivalda/nutarimai/20050520-348.doc.