Teisės fakulteto Alumni draugija teisininkams skyrė dvi vardines stipendijas

Pranešimo iliustracijaVilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugijos taryba 2009 m. lapkričio 12 d. posėdyje nutarė 2009 metais skirti dvi vardines stipendijas.

VU Teisės fakulteto Alumni draugijos profesoriaus Vlado Pavilonio vardo stipendija skirta VU Teisės fakulteto IV kurso dieninių studijų studentei Rūtai Karpavičiūtei. Kita, profesoriaus Jono Žeruolio vardo stipendija, skirta, Teisės fakulteto III kurso dieninių studijų studentei Simonai Malašauskaitei.

Stipendijoms išmokėti VU Teisės fakulteto Alumni draugija VU perves 4 tūkst. litų paramą, iš kurios lygiomis dalimis stipendijos bus išmokėtos per šešis mėnesius.

Stipendijų liudijimai studentėms bus iškilmingai įteikti 2009 m. gruodžio 4 d. VU Teisės fakulteto Alumni auditorijoje vyksiančio Alumni draugijos visuotinio susirinkimo metu.