Parodos „VU – mano universitetas“ atidarymas

Pranešimo iliustracijaParodoje bus eksponuojamos 2009 metų vasario–spalio mėnesiais vykusio fotokonkurso, skirto Vilniaus universiteto 430 metų sukakčiai paminėti, dalyvių nuotraukos.

Renginyje dalyvaus ir konkurso laureatus sveikins VU rektorius akademikas Benediktas Juodka. Nuotraukų autoriai bus apdovanoti VU suvenyrais ir padėkomis.

Konkurso nugalėtojai Viktorijai Jonkutei, kurios nuotrauka „Šv. Jonų bažnyčia“ pelnė „Metų nuotraukos“ vardą, bus įteiktas ypatingas prizas – verslininko ir fotografo Mariaus Jovaišos fotografijų albumas „Neregėta Lietuva“. Tai pagrindinis prizas, dėl kurio kovojo konkurso dalyviai.

Maloniai kviečiame dalyvauti.