Aktualios teisinės temos paskaitų cikle

Vilniaus Universiteto Teisės Fakulteto Aliumni draugija kartu su Europos Teisės Studentų Asociacija (Elsa) organizuoja paskaitų ciklą. Paskaitose studentai yra supažindinami su aktualiomis teisinėmis temomis, teisinėmis naujovėmis, profesijų įvairove. Lapkričio 29d. (antradienį) įvyko antroji ciklo paskaita. Lietuvos Apeliacinio Teismo pirmininkas Vytas Milius skaitė pranešimą tema „Teismų administravimo praktiniai ypatumai“. Vasario mėnesį planuojamas trečioji paskaita „Teisėjo padėjėjas – žvilgsnis iš arčiau“.