Vilniaus universiteto alumnai puoselėja tradicijas

Pranešimo iliustracijaVilniaus universiteto studentų savivaldos Alumni draugija, minėdama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmetį ir universiteto 431-ąjį gimtadienį, balandžio 1 d. (ketvirtadienį) 18 val. Vilniaus universiteto Senato posėdžių salėje susitinka su buvusiu ilgamečiu Vilniaus universiteto rektoriumi akademiku Jonu Kubiliumi ir dabartiniu rektoriumi akademiku Benediktu Juodka.

Ketinama akademikui J. Kubiliui suteikti Vilniaus universiteto studentų savivaldos Alumnų draugijos garbės nario vardą ir abu rektorius apdovanoti atminimo ženklais „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“. Susitikime bus dalijamasi idėjomis ir mintimis apie studentų savivaldos universitete raidą – dabartį, praeitį, ateitį.

Pasak Vilniaus universiteto studentų savivaldos Alumni draugijos Tarybos pirmininko Sauliaus Povilaičio, susitikimo tikslas – prasmingai plėtoti dabartinės Vilniaus universiteto bendruomenės ir buvusiųjų absolventų tarpusavio ryšius, o iškilia Lietuvai Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmečio proga – dar ir pagerbti asmenybes, ypač reikšmingai prisidėjusias prie seniausios Lietuvos mokslo institucijos statuso ir įprasminimo visuomenėje.

Plačiau