Kvietimas skirti 2 % pajamų mokesčio žurnalui „Spectrum“

Pranešimo iliustracijaMieli „Spectrum“ skaitytojai!

Dėkojame už ne pirmus metus rodomą pasitikėjimą ir indėlį į VU žurnalo „Spectrum“ leidybą. Jūsų skirta parama svariai prisideda prie žurnalo gyvavimo. Jame ir toliau stengiamės aprašyti įvairių mokslo sričių tyrimus, atradimus, paveldą, svarbiausias universiteto naujienas, pristatome mūsų alumnus. Vertindami Jūsų geranoriškumą šiais metais vėl kviečiame skirti 2 proc. pajamų mokesčio „Spectrum“ leidybai, kad žurnalas taptų dar informatyvesnis, išvaizdesnis, didesnės apimties ir pasiektų daugiau adresatų.

Pateikti prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai Jūs galite dviem būdais: internetu arba nustatytos formos prašymą užpildę ranka.

Jeigu naudojatės Lietuvos komercinių bankų teikiamomis internetinės bankininkystės paslaugomis, prašymo formą FR0512 galite užpildyti per elektroninio deklaravimo sistemą.

Jau parengtą formą galite rasti čia: Prašymas 2010

Nustatytos formos prašymą, užpildytą ranka, turėtumėte pristatyti arba atsiųsti paštu į savo gyvenamosios vietos Valstybinę mokesčių inspekciją iki š. m. gegužės 1 d.

Dėkojame, kad esate su mumis!

Nuoširdžiai,

Informacijos ir ryšių su visuomene skyrius