Antrasis Vilniaus universiteto alumnų sąskrydis

Pranešimo iliustracijaPraėjusią vasarą arti trijų šimtų Vilniaus universiteto auklėtinių tapo istorinio įvykio liudininkais – jie dalyvavo pirmą kartą istorijoje surengtame VU Alumnų sąskrydyje. Siekdami įtvirtinti tokią kasmetinių alumnų susitikimų tradiciją birželio 12 d., šeštadienį, kviečiame visus savo alumnus vėl susitikti ir dieną praleisti kartu su savo kurso draugais VU Botanikos sode Kairėnuose (Kairėnų g. 43, Vilnius).

Sąskrydis prasidės 12 val. ekskursija po VU Botanikos sodą, kuris įspūdingas ne tik augalų kolekcijomis, tačiau įdomus ir kaip paveldo objektas. DĖMESIO: surinktos pilnos grupės, registracija į ekskursiją sustabdyta!

14 val. Gamtos muziejuje visus susirinkusius sveikins Vilniaus universiteto rektorius Benediktas Juodka ir vyks diskusija „Nesinoptinės prognozės. Globalizacija – kultūra, utopija ar naujas pasaulinis (rezistencinis) karas?“. Diskusijoje savo mintimis ir įžvalgomis dalinsis filosofas prof. Marius Povilas Šaulauskas, istorikas doc. Arvydas Anušauskas, politologas doc. Egdūnas Račius ir filologas dr. Antanas Smetona. Diskusiją modernuos dr. Kęstas Kirtiklis.

Likusią popietę kviečiame praleisti iškylaujant. Pageidaujantys galės atsikvėpti draugų rate, sudalyvauti stalo žaidimų turnyre ar studentiškų filmų peržiūroje bei įsigyti VU suvenyrų. Sąskrydį vainikuos vakaras prie laužo - studijų laikų dainos ir neužmirštami šlageriai, legendos, prisiminimai. Į vakaro programą kviečiame įsijungti visus grojančius, todėl nepalikite namuose gitaros ar būgnelių bei kitų muzikos instrumentų!

Skleiskite šią gerą žinią kurso draugams, registruokitės ir birželio 12 d. kartu atvykite į sąskrydį. Nepamirškite susikrauti iškylos krepšio su užkandžiais ir gėrimais, gitaros ir geros nuotaikos! Mielai Jūsų lauksime ir su atžalomis.

DĖMESIO: registracija į renginį baigta. Iš anksto užsiregistravusiems alumnams įėjimas į Botanikos sodą nemokamas (į registracijos anketoje nurodytą el. pašto adresą bus atsiųsti bilietai)! Kitiems svečiams teks įsigyti bilietus su 50 proc. nuolaida.

Renginio programa